Bagażniki rowerowe

Jeśli jest tylko taka możliwość, aby do danego modelu roweru zamontować bagażnik, to warto z tego skorzystać. Bagażnik rowerowy świetnie sprawdzi się do przewozu różnych ładunków. Do tego okaże się on pomocny i przydatny podczas weekendowych wycieczek, jazdy po mieście, a także rowerowych wypadów z dla od miejskiego zgiełku.

Bagażnik na rower

Decydując się na zakup bagażnika do roweru, należy przede wszystkim dopasować go do danego modelu jednośladu. Poza tym warto również zwrócić uwagę na rozmiar kół roweru, aby go dobrze dobrać. Jeśli planujemy przewozić cięższe przedmioty na tym bagażniku, to należy wziąć pod uwagę zakup bagażnika na rower o obciążeniu 25 kg. Dostępne są jeszcze bagażniki do roweru, na których można przewozić ciężar o wadze do 18 kg. Warto również pochylić się i zastanowić, czy w naszym przypadku nie sprawdzi się także bagażnik umożliwiający dołączenie sakwy rowerowej, w której można przechowywać różne przedmioty.

Bagażnik do roweru szosowego

Jeśli ktoś ma w planach zakup bagażnika do roweru szosowego, to powinien zdecydować się na ten element wyposażenia, który jest przystosowany do mocowania do wspornika siodła. Tego rodzaju bagażnik idealnie sprawdzi do jednośladu, którego rama pozbawiona jest typowego, standardowego systemu umożliwiającego montaż bagażnika.

Jednym z takich modelów jest bagażnik rowerowy na sztycę Kross Liberty Rack 150. Co więcej, dzięki szybkozamykaczowi można bardzo łatwo i szybko zdemontować bagażnik, jeśli tylko uznamy, że będzie on zbędny podczas jazdy lub wycieczki rowerowej.

Bagażniki rowerowe do każdego modelu

Nasz sklep internetowy Traperek.pl w swojej ofercie posiada kilka rodzajów bagażników do roweru, które pasują do jednośladów, m.in. z serii Kross czy Merida. Wyprodukowane są z najwyższej jakości materiałów, w tym z aluminium, które z jednej strony jest lekkie, a z drugiej trwałe i wytrzymałe. Ten surowiec daje nam gwarancję bardzo mocnej konstrukcji.

Co więcej, oferowane przez nas niektóre modele bagażników do roweru posiadają specjalne adaptery. Dzięki nim można taki bagażnik do roweru zamontować w jednośladzie wyposażonym nawet w hamulce tarczowe. Poza tym dzięki uniwersalnemu czarnemu kolorowi pasują do każdego modelu. Sprzedawane przez nas bagażniki sprawdzą się do klasycznych modeli jednośladów z kołami 26 lub 28 cali, jak i również do rowerów szosowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

18PLN 289PLN