Bielizna termiczna

Spędzając aktywnie swój wolny czas, zwłaszcza w chłodniejsze dni, warto zakładać odzież termiczną, która świetnie chłonie pot. Do tego zapewnia komfort cieplny podczas jazdy na rowerze, biegania, czy jazdy na nartach. W naszym sklepie Traperek.pl mamy ogromny wybór bielizny termoaktywnej oraz odzieży termicznej.

Bielizna termiczna

Podczas intensywnego treningu czy uprawiania sportu wskazane jest zakładanie bielizny termicznej oraz odzieży termoaktywnej. Zaleca się ją nosić zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, kiedy dużo szybciej może dojść do wychłodzenia organizmu. Do produkcji tego rodzaju bielizny i ubrań wykorzystuje się specjalne włókna syntetyczne, które świetnie odprowadzają wilgoć. Co więcej, umożliwiają skórze swobodne oddychanie. Poza tym są bardzo dobrym izolatorem termicznym, zapewniając przy tym odpowiedni komfort cieplny niezależnie od wykonywanej aktywności fizycznej.

Bielizna termoaktywna męska i damska

Bielizna termoaktywna męska i damska dostępna jest w sprzedaży w kilku wariantach. Mężczyźni mogą swoją garderobę uzupełnić o termiczne bokserki, slipy oraz kalesony. Ponadto, mamy szeroki wybór, zarówno damskich, jak i męskich spodni, bluz oraz koszulek termicznych z krótkim rękawem. Bardzo dobrze dopasowują się do każdego ciała. Co istotne, tego rodzaju odzież nie przyczynia się do żadnych otarć ani nie krępuje ruchów.

Odzież termiczna - zalety

Odzież termiczna posiada wiele zalet. Poza wspomnianą już chłonnością wilgoci, ta bielizna pozwala utrzymać właściwą i co ważne jednolitą temperaturę całego ciała. Z jednej strony zapobiega przegrzaniu organizmu, a z drugiej wyziębieniu. Dzięki wysokiej jakości włókien syntetycznych, na tego rodzaju bieliźnie termicznej nie dostrzeżemy żadnych mokrych plam lub śladów po pocie. Do tego zapewnia pełną swobodę ruchów. Ponadto, duża część tej odzieży termoaktywnej jest bezszwowa. To sprawia, że ta pierwsza warstwa odzieży staje się praktycznie niewidoczna po założeniu, np. stroju sportowego.

Producenci bielizny termicznej zadbali również o odzież dostosowaną do warunków atmosferycznych. W związku z tym wyróżniamy lekką bieliznę termoaktywną, średnią bieliznę termoaktywną oraz grubą bieliznę termoaktywną. W zależności, jaka temperatura będzie panowała na zewnątrz, należy założyć tę najlepiej pasującą do aktualnych warunków.

Bielizna termiczna Brubeck

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór odzieży termicznej damskiej, jaki i męskiej najwyższej jakości, której producentem jest firma Brubeck. Do ich produkcji wykorzystano najlepsze materiały, które są w stanie odprowadzić duże ilości wilgoci. Do tego, te materiały wyróżniają się właściwościami antybakteryjnymi. To sprawia, że nawet kiedy mocno się spocimy, to nikt nie będzie odczuwał brzydkiego zapachu. Wręcz przeciwnie, zapewnia poczucie świeżości nawet podczas dużego wysiłku fizycznego.

Sprawdź bogatą ofertę naszego sklepu Traperek.pl, który w sprzedaży posiada, m.in. bluzy, bokserki, slipy, spodnie, kalesony oraz koszulki termiczne. Na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Bielizna termoaktywna marki Brubeck dostępna jest w różnych rozmiarach, a do tego w bardzo atrakcyjnych cenach.

Rozmiar
34PLN 249PLN