Buty i plecaki Campus - Kiedy coś nowego?

Dodano:17-04-2020

buty campus

Wiele osób zastanawia się kiedy wejdzie nowa kolekcja butów wiosenno-letnich. Nie tylko firmy Campus, ale mamy też przecież buty Merrell, Columbia i The North Face. Przez sytuację spowodowaną wirusem, całe życie również to sportowe zamarło. Dostawy nowych butów, plecaków i odzieży wstrzymane. Kiedy więc nastąpi prawdziwa zmiana kolekcji na wiosenną?

Kiedy nowe buty wiosenne Campusa?

Nie dalej niż w końcówce maja powinniśmy mieć już do dyspozycji odświeżoną kolekcję butów wiosennych i letnich. Między innymi popularne buty Campus Severo w nowej kolorystyce. Mają pojawić się też sandały i inne letnie buty miejskie na lekkiej podeszwie.

Buty trekkingowe Campusa raczej pozostaną bez zmian. Dalej w produkcji będzie solidny Stigelos 2 czy Rocker Fire. Nie powinno zabraknąć też rozmiarów wśród damskich butów trekkingowych Campus Nomad i Apres Lady.

Buty Merrell Columbia i The North Face

Tutaj sytuacja też jest pod kontrolą. Czekamy na odbiór złożonego wcześniej zamówienia. Oprócz letnich butów Merrella, jak zwykle będziemy polecać sandały tej firmy, które nie mają sobie równych ze względu na wizualną stronę. Są to po prostu bardzo eleganckie sportowe sandały.

Buty The North Face to przede wszystkim przewiewne buty do lekkiego trekkingu. Zbudowane głównie z siatki meshowej, podeszwa natomiast naszpikowana jest technologiami wspomagającymi spacer w najtrudniejszym terenie.

Columbia stawia jak zwykle na wygodę. Nie dość, że buty Columbii zbierają najlepsze opinie za wygodę, to jeszcze prezentują się bardzo przyzwoicie. Jak na buty trekkingowe wyglądają bardzo cywilnie i mogą spokojnie służyć jako standardowe buty miejskie.

Nowa kolekcja plecaków Campus i The North Face
plecaki campus

Na plecaki Campusa niestety będziemy musieli poczekać jeszcze prawdopodobnie do sierpnia. Wtedy powinno ukazać się 7 nowych modeli plecaków o różnym przeznaczeniu. Sierpień to gorący termin nie tylko przez pogodę, ale też gorączkę zakupów szkolnych. Campus ma więc szansę stać się hitem wśród plecaków szkolnych.

Wcześniej doczekamy się większej ilości plecaków The North Face. Z tym że cokolwiek by TNF nie wymyślił, nic już chyba nie zyska takiej popularności jak The North Face Borealis.