campus njord
CAMPUS kurtka męska NJORD 2 czarna
CAMPUS kurtka męska NJORD 2 czarna
CAMPUS kurtka męska NJORD 2 czarna
Warianty:
Dostępność:duża
Już od:729,00PLN 399,00PLN
Ilość: szt.
Udostępnij:

Campus Njord 2 to kurtka zimowa stworzona po to żeby umożliwić cieszenie się zimą w każdych warunkach. Posiada wszystkie cechy kurtki narciarskiej, ale jest też na tyle cywilna w swoim wyglądzie, że może śmiało służyć jako zimowa miejska kurtka na co dzień. 

Wiele osób zastanawia się jaką kurtkę wybrać na zimę. Czy powinna być ciepła, czy powinna wodooporna? A może przede wszystkim powinna chronić przed wiatrem? Wszystkie te cechy posiada Campus Njord 2! Dodatkowo posiada funkcje narciarskie, więc problem z zakupem dodatkowej kurtki narciarskiej mamy z głowy.

Jakie więc są te funkcje narciarskie kurtki Campus Njord?

  • Przede wszystkim jest to membrana. O dużo wyższych parametrach niż standardowe. Campus wyposażył tę narciarkę w membranę 10.000 mm co czyni z niej również świetną kurtkę wodoodporną. 
  • Dodatkowa wentylacja pod pachami. Podczas aktywności sportowej na pewno przyda się dodatkowy oddech. Możemy się szybko ochłodzić odpinając suwaki które znajdują się na łączeniu rękawów z korpusem
  • Kaptur który pozwala się regulować. Ściągacz który ustawi kaptur w odpowiedniej pozycji. Jest to ważne zwłaszcza podczas jazdy na nartach w kasku narciarskim.
  • Duża ilość kieszeni: w sumie 5. Jedna z nich klasycznie na rękawie (skipass)
  • Pas przeciwśnieżny w kurtkach narciarskich to już również klasyka
  • Przedłużony wewnętrzny mankiet z miejscem na kciuka, bardzo wygodna sprawa, ale też nie tak oczywista we wszystkich kurtkach narciarskich

Co wybrać jeśli nie Njorda? 

Ciężko będzie znaleźć tak uniwersalną kurtkę na chłodne dni jaką jest Campus Njord 2, ale w razie potrzeby można poszukać czegoś z innych kurtek narciarskich, lub kurtek z odpinaną podpinką czyli kurtek 3w1.