Czapki z daszkiem i zimowe

Czapki które chronią przed chłodem i czapki które chronią przed słońcem. Mamy też zimowe czapki z daszkiem, które stały się hitem zimowych nakryć głowy.

Jedne z najbardziej popularnych czapek z daszkiem to czapka 66 Classic Hat od The North Face. Mnniej sztywna czapka to Horizon Hat, również od North Face'a. Seria czapek z daszkiem od Jacka Wolfskina to Baseball Cap, dostępne w wielu różnych kolorach. Columbia również posiada w swoim asortymencie ciekawe czapki z daszkiem takie jak Columbia Tech Shade Cap. 

Z zimowych czapek możemy polecić The North Face Bones Beanie oraz polarową Flash Fleece. Odpowiedź Wolfskina na polarową czapkę zimową to Real Stuff Cap. Równie ciekawą propozycją jest zimowa czapka z daszkiem, czyli Jack Wolfskin Stormlock Blizzard Cap. Standardowe zimowe czapki to czapka Paw Hat oraz Stormlock Rip Rap Cap. 

Columbia też ma swoje zimowe nakrycia głowy. Standardowe czapki to Whirlibird Watch Cap oraz po prostu, Watch Cap. Na uwagę zasługuję natomiast czapka z ociepliną Omni-Heat: Columbia Bugaboo.

Rozmiar
29PLN 145PLN