Czujnik prędkości Kross SPD Sensor T4CLI000157
Cena:88,99PLN
Ilość: szt.
Producent:
Kross

Czujnik prędkości SPD Sensor

Akcesoria rowerowe są równie ważne, jak podstawowe kolarskie wyposażenie. Liczniki prędkości zdecydowanie najczęściej wybierane są przez osoby, które trenują kolarstwo i zależy im na utrzymaniu formy przed zawodami. Czujnik SPD Sensor wykazuje się uniwersalnym kształtem oraz prostą obsługą i instalacją. Cechą nadrzędną jest niezwykle dokładny pomiar prędkości.

Cechy charakterystyczne czujnika SPD

Główną funkcją tego akcesorium jest przede wszystkim dokładny pomiar prędkości. Czujnik odznacza się zwartą oraz płaską konstrukcją, która w żaden sposób nie przeszkadza w trakcie jazdy. Jego uniwersalny kształt oraz łatwa instalacja sprawia, że jest on chętnie kupowany także przez amatorów kolarstwa. Licznik SPD Sensor świetnie współpracuje z licznikami Kross z serii KRC 300W oraz KRC 400W. Produkt wykazuje średni czas pracy na wymiennej baterii CR2032 wynoszący ok. 20 miesięcy. Ten profesjonalny produkt znacznie poprawi jakość użytkowania roweru. Jego mechanizm opiera się na działaniu bezprzewodowym. Czujnik posiada stonowaną, ciemną kolorystykę, która będzie pasować zarówno do miejskiego, jak i crossowego modelu.

Czujnik prędkości SPD dla kolarzy

Czujnik SPD Sensor to świetne i praktyczne akcesorium, które sprawdzi się w każdych warunkach. Dodatkowo jego długi czas pracy czyni z niego urządzenie o szerokim zastosowaniu – również w kolarstwie w wydaniu profesjonalnym.