Damskie kurtki przeciwdeszczowe

kurtki przeciwdeszczowe damskie
Damskie kurtki przeciwdeszczowe stworzone by zapewnić komfort w każdych warunkach. Komfort polegający nie tylko na ochronie przed przemakaniem materiału, ale też zapewnieniu odpowiedniego odprowadzania wilgoci na zewnątrz kurtki. Jest to niezwykle istotne podczas jakiejkolwiek aktywności sportowej czy nawet turystycznej. Ponieważ już nawet szybki marsz powoduje przyspieszenie akcji serca, a tym samym daje zaczątek do wydzielania się potu z naszej skóry. 

Od czego zależy skuteczność membrany w kurtce przeciwdeszczowej? 

Oprócz tego że skuteczność membrany zależy od jej parametrów, czyli po prostu technologii użytej do jej produkcji i założonych celów to również zależy od warunków użytkowania kurtki. Membrana każdego rodzaju pracuje przenosząc jakiś materiał z większego jego zagęszczenia do mniejszego. Jeżeli więc znajdziemy się w warunkach gdzie wilgotność powietrza sięga 100% (wilgotna jaskinia, gęsta mgła, bliskość wodospadów) możemy zapomnieć o tym że membrana będzie działać wydajnie i szybko pozbędziemy się wilgoci z wnętrza kurtki. 

Damskie kurtki przeciwdeszczowe ocieplane

Oczywiście nie wszystkie kurtki wodoodporne chronią tylko przed tym letnim czy jesienno-wiosennym deszczem, zapewniając maksymalną oddychalność. Czasami istnieje potrzeba założenia wodoodpornej kurtki w chłodniejsze dni. Nawet zimą potrafi padać marznący deszcz, a śnieg też potrafi roztopić się podczas spaceru i przemoczyć nam naszą nie-wodoodporną kurtkę. Dlatego oprócz tych letnich wiosennych kurtek do dyspozycji mamy też damskie kurtki przeciwdeszczowe ocieplane.
Jack Wolfskin KURTKA Damska ARROYO flamingo 1108912 Promocja
1108912-2086
Kurtka damska Jack Wolfskin CROSSTOWN RAINCOAT biała Promocja
1109001-5017
Kurtka damska Regatta Bertille białaKurtka damska Regatta Bertille biała Promocja
RWW336-900
Kurtka damska Regatta Bertille granatowaKurtka damska Regatta Bertille granatowa Promocja
RWW336-540
Kurtka damska Regatta Britedale niebieskaKurtka damska Regatta Britedale niebieska Promocja
RWW388-7EX
Kurtka damska Regatta Highton Str Jk II niebieskaKurtka damska Regatta Highton Str Jk II niebieska Promocja
RWW361-J9J
Kurtka damska Regatta Highton Str Jk II zielonaKurtka damska Regatta Highton Str Jk II zielona Promocja
RWW361-W6S
 
 
189PLN 649PLN