Kask rowerowy Abus VIANTOR białyKask rowerowy Abus VIANTOR białyKask rowerowy Abus VIANTOR biały
Kask rowerowy Abus VIANTOR biały
Kask rowerowy Abus VIANTOR biały
Kask rowerowy Abus VIANTOR biały
Warianty:
Dostępność:chwilowy brak na magazynie

Kask rowerowy Viantor

Osoby rozpoczynające swoją przygodę z kolarstwem szosowym powinny zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt. Jego elementem jest kask zabezpieczający głowę przed obrażeniami. Viantor marki Abus kierowany jest do amatorów, jednak wykorzystuje te elementy, które sprawdzają się w modelach stworzonych dla profesjonalistów. Chętnie sięgają po niego rowerzystki z długimi włosami. Można się w nim czuć i jeździć zupełnie swobodnie nawet z włosami spiętymi w kucyk.

Kask szosowy dla amatorów kolarstwa

Kask Abus można łatwo i precyzyjnie dopasować do kształtu głowy. Ważne, aby odpowiednio skorygować jego ustawienia za pomocą pokrętła. Dopiero wtedy wykorzystany zostanie cały potencjał ochronny. Duże otwory nie zmniejszają bezpieczeństwa kolarza. Działają za to wentylująco podczas treningów w upalne dni. Kask rowerowy Viantor zapewnia skuteczną redukcję siły uderzenia w razie upadku. Został skonstruowany w taki sposób, aby w razie zderzenia wszystkie elementy pozostawały trwale zespolone.

Kask idealny na pierwszy maraton

Wykorzystane do stworzenia kasku Viantor tworzywa sztuczne cechują się połączeniem trwałości i lekkości w jednym. Można go używać w trakcie zawodów, ponieważ jego konstrukcja spełnia wszystkie wymagania, jakie może mu stawiać początkujący kolarz. Jest aerodynamiczna i nie stanowi dodatkowego ciężaru. Marka Abus wykorzystała przy produkcji kasku Viantor technologię ActiCage. Dzięki temu jego struktura została wzmocniona i znacząco podniosła się jego odporność na uszkodzenia.

Użyte technologie

  • Technologia Multi Shell In-Mold zapewnia trwałe połączenie wieloczęściowej powłoki zewnętrznej z absorbującym uderzenia materiałem wewnętrznym (EPS)
  • Pasuje do kitek: kask dopasowany do osób noszących warkocze
  • Dobra wentylacja dzięki 4 wlotom i 14 wylotom powietrza połączonym kanałami przepływowymi
  • W połowie otoczony pierścieniem z tworzywa sztucznego, połączonym z systemem regulacji, gwarantującym optymalną stabilność i dopasowanie kasku do kształtu głowy
  • ActiCage: zintegrowane w EPS wzmocnienie strukturalne zapewniające optymalną stabilność
  • Zoom Ace: precyzyjny system regulacji z poręcznym pokrętłem do indywidualnego dopasowywania

Wskazówki:

  • wysokiej jakości, lekki kask dla początkujących rowerzystów, w którym ABUS wykorzystał niejedną technologię ze świata profesjonalnego sportu

Podobne do

Kask rowerowy Abus MOUNTK czarny
T4CKS000029BK