Warianty:
Już od:1999,00PLN 1799,10PLN
Ilość: szt.
Producent:
Kross
Rocznik:2019
Udostępnij:

Co to jest Outlet w sklepie traperek.pl? 
Są to rowery maksymalnie przecenione. Promocja polega na wyprzedaży starszych roczników. 
Rowery są nowe, nigdy nie były na wystawie, posiadają gwarancję i oryginalne opakowanie.


Rower crossowy Kross Evado 4.0 z rocznika 2019 oceniamy jako dobry rower crossowy z plusem. Dlaczego dobry? Przede wszystkim dlatego że napęd zbudowany jest na kasecie, a nie na wolnobiegu. Dlaczego z plusem? Plus jest za hamulce tarczowe, które są bez wątpienia sprawniejsze od standardowych V-brejków. 

Serce Kross Evado 4.0 - Aluminiowa rama

W Evado 4.0 do dyspozycji mamy aluminiową ramę formowaną hydraulicznie. Oznacza to że waga została zbita do minimum. Ścianki ramy są tam cienkie w momentach gdzie mogą być, a grubsze w miejscach gdzie potrzebna jest większa wytrzymałość.

Linki hamulca i przerzutek zostały przymocowane zewnętrznie, ale na tyle dyskretnie że nie rzucają się w oczy i stabilnie trzymają się ramy. 

Męski Evado 4.0 to cztery rozmiary ramy do wyboru:

  • S- 17"
  • M- 19"
  • L- 21"
  • XL- 23"

Cała kolekcja rowerów z serii Evado produkowana jest na kołach 28". Wyjątek stanowi oczywiście juniorska wersja tego roweru, która posiada koła 26".

Evado 4.0 w porównaniu z niższym modelem

To co jest zagwozdką zakupową niejednego kolarza. Czy warto dopłacić do czwórki? Katalogowe 300 złotych różnicy nie bierze się znikąd. Na celownik bierzemy ramę, bo tutaj też są różnice. 

W przypadku Evado 4.0, tak jak wcześniej wspomnieliśmy, jest to hydroformowana rama aluminiowa o charakterystycznym kształcie rur. Ten rodzaj ramy powtarza się aż do modelu evado 7. 

Podobne do

Promocja
KREV5Z28X17M140003QQ

Pasujące do

Kupujący ten produkt kupili także:


» przeczytaj wszystkie opinie