Hexagon 8.0 na rok 2020 z kołami 29 cali
rozmiar ramy-koła
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Już od:2999,00PLN
Ilość: szt.
Producent:
Kross
Rocznik:2020
Udostępnij:

Co to jest Outlet w sklepie traperek.pl? 
Są to rowery maksymalnie przecenione. Promocja polega na wyprzedaży starszych roczników. 
Rowery są nowe, nigdy nie były na wystawie, posiadają gwarancję i oryginalne opakowanie.


Rower Kross Hexagon 8.0 w kolorze czarny/grafitowy/stalowy mat. Koła wielkości 29 lub 27,5 cali.
Najlepszy z Hexagonów na ten sezon. Jedyny hexagon z amortyzatorem Rock Shox. 100 mm skoku goleni, zapewnia niesamowite wrażenia z jazdy po nierównym terenie.

Napęd w Hexagonie 8.0

W skład napędu wchodzą przerzutki roweru, jego korba oraz hamulce. Wszystkie te elementy wpływają na właściwości jezdne roweru. W różnych rowerach stosowane są różne typy wspomnianych elementów, tak aby jak najlepiej dopasować rower do zadań którego go czekają.

Przerzutka tylna Deore M592

Najwyższy model hexagona wyposażony został w tylną przerzutkę Deore M592, która gwarantuje najwyższą sprawność przerzucania biegów. Dzięki Deore biegi zmienia się płynnie, ale też precyzyjnie. Nie trzeba też używać zbyt wiele siły. Idealnie nadaje się do jazdy nawet w trudniejszym terenie, gdzie trzeba zmienić przełożenie pod większym obciążeniem. Np. wjeżdżając pod górkę.

Hamulce hydrauliczne MT200

Hamulce to istotny element roweru wpływający na jego bezpieczeństwo w określonych warunkach. Kross Hexagon 8.0 został stworzony do jazdy MTB rekreacyjnej, ale jednak MTB. Dlatego ważne jest, żeby w razie potrzeby w miarę szybko i skutecznie wytracić prędkość przed zakrętem, lub przeszkodą. Oczywiście te hamulce od Shimano jest są produktem do tzw. downhillu, ale spełniają swoje zadanie ze skutecznością godną roweru terenowego.

Sprawdź też jak zmieniał się rower Kross Hexagon od roku 2011
Zobacz też inne rowery Kross Hexagon.


W chwili obecnej rower Hexagon 8.0 to najlepszy z rowerów w serii Hexagon. Możesz zobaczyć nasz wpis na temat hipotetycznego Hexagona 9.0 na rok 2021