rozmiar ramy-koła
Dostępność:duża
Już od:2299,00PLN 1954,00PLN
Ilość: szt.
Producent:
Kross
Rocznik:2019
Udostępnij:

Co to jest Outlet w sklepie traperek.pl? 
Są to rowery maksymalnie przecenione. Promocja polega na wyprzedaży starszych roczników. 
Rowery są nowe, nigdy nie były na wystawie, posiadają gwarancję i oryginalne opakowanie.


Rower górski Kross Level 2.0 na kołach 29" kolor czarno niebieski, kolekcja 2020. Drugi z podstawowych rowerów górskich z serii Level. Głównym atutem tego modelu jest profesjonalna aluminiowa rama Krossa, czyli Aluminium Lite. Levela 2.0 można określić jako rower dobry z plusem. Za co ten model ma u nas plusa?

Podstawowe atuty modelu Kross Level 2.0

To co przemawia za tym modelem to przede wszystkim rama Aluminium Lite. Taką samą ramę znajdziemy też w wyższych modelach Krossa, aż do modelu 6.0. 

Mamy tutaj też napęd oparty na 8-rzędowej kasecie Shimano Acera CS-HG41. Napędy oparte na kasecie są bardziej trwałe i precyzyjne niż te, które wykorzystują tzw. wolnobieg. Daje to możliwość zastosowania bardziej precyzyjnej przerzutki tylnej. W tym przypadku jest to Shimano Acera RD-M360, czyli o poziom wyżej niż w Levelu 1.0

Czym różni się Level 2.0 od 1.0?

Różni się napędem. Różnica jest w tylnej przerzutce Acera vs Altus w jedynce.

W Levelu 2.0 mamy już hamulce hydrauliczne, które są bardziej skuteczne i bardziej wygodne w użytkowaniu niż ich mechaniczne odpowiedniki. Jest to popularny i łatwy w ewentualnym serwisowaniu model Shimano Disc BR-MT200. Wbrew obiegowej opinii, płynu w tych hamulcach nie trzeba wymieniać. Robimy to dopiero jeżeli dojdzie do jakiegoś wycieku. Do czynności serwisowych należy jedynie regularna wymiana klocków hamulcowych i ewentualnie tarcz. Jeżeli jeździmy dużo, wymiana tarcz może czekać nas co 3-4 sezon. 

Kolejną z bardziej istotnych różnic, jest różnica w kasecie. Oby dwie posiadają 8 rzędów, ale w Levelu 2.0 zdecydowano się na bardziej elastyczny napęd 11-34. Pozwala to z jednej strony na szybszą jazdę z górki, a z drugiej ułatwia też wspinanie się pod strome wzniesienia. 

Podobne do

Promocja
KRLV3Z29X17M000403QQ
Promocja
KRLV1Z29X17M000375QQ

Pasujące do