rozmiar ramy-koła
Dostępność:niska
Już od:2599,00PLN 2339,10PLN
Ilość: szt.
Producent:
Kross
Rocznik:2019
Udostępnij:

Co to jest Outlet w sklepie traperek.pl? 
Są to rowery maksymalnie przecenione. Promocja polega na wyprzedaży starszych roczników. 
Rowery są nowe, nigdy nie były na wystawie, posiadają gwarancję i oryginalne opakowanie.


Rower MTB Kross Level 3.0 kolor czarny/czerwony/biały mat. Solidna propozycja na aluminiowej ramie i amortyzatorem ze skokiem 100 mm.

Kross Level 3.0 - Czy to dobry rower?

Każdy ma swój pogląd na to jak wygląda "dobry" rower. Co takiego powinien mieć żeby można było go tak nazwać. W naszym przekonaniu, rower górski powinien być zbudowany na napędzie opartym na kasecie. Tak jest w tym przypadku. Kross Level 3.0 wyposażony jest w kasetę Shimano Alivio CS-HG400. Podobnie jak kaseta, tak i tylna przerzutka należy do grupy Alivio. Jest to Shimano Alivio RD-M4000. Alivio Charakteryzuje się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Jakość wykonania i precyzja w funkcjonowaniu ujawnia się tym bardziej w grupie osprzętowej "M", czyli stworzonej do rowerów górskich.

Kilka słów o ramie w Krosie Levelu 3.0

Rower został stworzony na ramie aluminiowej. W specyfikacji możemy doczytać że jest to Aluminium Lite. Jest to ulepszony stop aluminium, dodatkowo cieniowany dla osiągnięcia niższej wagi ramy i samego roweru. Wewnętrzne prowadzenie linek pozwala łatwiej utrzymać rower w czystości. Rozwiązanie to, zabezpiecza też przed urwaniem linki o przeszkodę terenową.

Rozmiary Levela 3.0 - Koła 29" oraz 27,5"

Rozmiary roweru Level 3.0 możemy podzielić na dwie grupy: dla kół 29 cali, oraz 27,5"
Dla rozmiaru kół 29" producent przewidział następujące wielkości ramy:

  • S-17"
  • M-19"
  • L-21"
  • XL-23"

Koła 27,5" to dwa rozmiary ramy:

  • S-16"
  • M-18"

Kolorystka roweru - mat czy połysk?

Zarówno matowe jak i połyskujące wykończenia lakieru mają swoich zwolenników. Ciężko dyskutować o wyższości jednego z wymienionych, ponieważ jest to już absolutnie kwestia gustu. Tak jak różne są doznania estetyczne na temat lakieru w rowerze, tak opinie na temat Levela 3.0 są raczej spójne i świadczą o tym że jest to rower wart zakupu, ze względów technicznych jak i wizualnych. Tak więc dostępne są dwie wersje kolorystyczne:

  • Level 3.0 czarny limonkowy biały połysk
  • Level 3.0 czarny czerwony biały mat
Podsumowując można powiedzieć że Level 3.0 to naprawdę dobry rower w swoim przedziale cenowym. Nie każdemu oczywiście przypadnie on do gustu, dlatego zapraszamy do zapoznania się z całością oferty Kross Level.

Podobne do

Promocja
KRLV4Z29X17M000421QQ
Promocja
KRLV2Z29X17M000397QQ

Pasujące do

Kupujący ten produkt kupili także:

Promocja
KRLV3Z29X17M000409QQ