Rubinowy rower MTB Kross Level 6.0Rubinowy rower MTB Kross Level 6.0
Rubinowy rower MTB Kross Level 6.0
Rubinowy rower MTB Kross Level 6.0
Warianty:
3598,99PLN
Ilość: szt.
Producent:
Kross

Kross Level 6.0 to świetna propozycja dla wszystkich, którzy lubią spędzać niezapomniane chwile na ścieżkach terenowych. Ergonomiczne kształty i wysokiej klasy osprzęt sprawiają, że rower ten sprawdzi się nawet podczas bardziej wymagających przejazdów. Możliwość wyboru różnego rozmiaru kół oraz ramy daje gwarancję najlepszego dopasowania wielkości pojazdu do wzrostu użytkownika.

Wydajny osprzęt w Levelu 6.0

W modelu od firmy Kross możemy znaleźć napędy należące do grupy Deore, bazujące na układzie 1x12. Dzięki temu rower zapewnia wysoką efektywność podczas pokonywania wymagających tras. Za bezpieczeństwo odpowiadają tarczowe hamulce hydrauliczne Shimano MT201, które poprzez swoje właściwości gwarantują utrzymanie jak najkrótszej drogi hamowania. Zastosowanie amortyzatora przedniego Suntour Raidon XC-RLR o skoku wynoszącym 100 mm umożliwia zachowanie świetnego komfortu jazdy podczas pokonywania przeszkód, a znajdująca się w kierownicy pojazdu blokada widelca skutecznie poprawia dynamikę w trakcie podjazdów.

Profesjonalne wykonanie

Rama roweru została wykonana z wysokiego jakościowo stopu aluminium, dzięki czemu konstrukcja jest bardzo trwała i odporna na złamania, przy jednoczesnym utrzymaniu odpowiedniej wagi pojazdu, która umożliwi komfortową jazdę. Kross Level 6.0 charakteryzuje się technologią wewnętrznego prowadzenia linek co sprawia, że utrzymanie roweru w czystości staje się dużo prostsze Przy okazji pojazd może pochwalić się świetną estetyką, co w połączeniu z odpornym na zadrapania lakierem sprawia, że produkt firmy Kross gwarantuje długotrwałe utrzymanie atrakcyjnego wyglądu.