Rowery turystyczne, trekkingowe damskie i męskie – KROSS

Proponowane przez nasz sklep rowery trekkingowe męskie i rowery trekkingowe damskie Kross zostały stworzone do długiej i wygodnej jazdy. Rowery turystyczne Kross oraz Romet Gazela z pewnością spełnią oczekiwania tych, którzy cenią sobie komfort rodzinnych wyjazdów lub samotnych długich wypraw. Oferujemy jednoślady zarówno dla amatorów, jak i bardziej doświadczonych użytkowników pojazdów dwukołowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem – nie ważne, czy interesują Cię rowery trekkingowe damskie firmy Kross, czy inne produkty. Turystyczne rowery damskie Krossa, od dłuższego czasu występują tylko na kołach 28 cali. Jeżeli jesteś zainteresowany kołami 26" zwróć uwagę na Gazelę od Rometa. Na rok 2020 występują dwa modele na mniejszych kołach.

Kross Trans - Rowery trekkingowe

Seria Kross Trans to rowery turystyczne od najprostszych jak Trans 1.0 do najbardziej zaawansowych. W tym sezonie najwyższym modelem roweru trekkingowego Kross jest Trans 11.0. Największą popularnością jednak cieszą się pośrednie modele, takie jak np. Kross Trans 3.0, który dostępny jest w wersji damskiej w aż trzech kolorach.

Najbardziej popularne rowery damskie Kross 28 cali to między innymi Trans 5.0 z aluminiową, hydroformowaną ramą, i napędem z przerzutką Alivio. Od roku 2020 Trans 5.0 wyposażony jest dodatkowo w hamulce tarczowe, a napęd w Trans 5.0 2020 został ulepszony do poziomu Deore.
1129PLN 8999PLN