Kross Vento

Rowery szosowe są przeznaczone do jazdy po twardych nawierzchniach. Świetnie sprawdzają się do jazdy po mieście, gdzie jest dużo ścieżek rowerowych, a także po drogach asfaltowych.

To wygodne i stabilne jednoślady, dzięki którym można pokonać dłuższe dystanse, przy małym nakładzie sił. Godnym polecenia producentem rowerów szosowych jest firma Kross.

Jak wybrać rower szosowy?

Planując zakup roweru szosowego, należy wziąć pod uwagę kilka ważnych kwestii. Aby jazda była komfortowa, trzeba przede wszystkim dopasować go do swojego wzrostu. Istotny jest parametr efektywnej długości górnej rury oraz tzw. snack, czyli wysokość ramy.

Kolejny ważny aspekt to aluminiowa rama, dzięki której popularna kolarzówka będzie lekka, a do tego bardzo wytrzymała. Ponadto warto sprawdzić, jaki osprzęt zastosowano w rowerze szosowym, w tym hamulce i napęd. Najlepiej wybierać modele, w których zamontowano hamulce tarczowe Shimano i napęd Shimano Tiagra.

W szosowym rowerze ważną rolę odgrywają również koła, do których można założyć cienkie opony. Jeśli zależy nam na jak najlepszych warunkach jazdy, wybierajmy te jednoślady, które będą najlżejsze. Dzięki temu w krótkim czasie będziemy mogli osiągnąć duże prędkości.

Zalety Kross Vento

Kross Vento wyróżnia się pod względem oryginalnego designu i funkcjonalności. Cechuje go nowoczesna, aluminiowa rama. To właśnie jej zawdzięcza, że jest lekki, a do tego wytrzymały. Tworzy ciekawą konstrukcję, zachęcającą do długich wycieczek.

Modele z serii Vento idealnie sprawdzają się podczas jazdy po twardych nawierzchniach. Dzięki zastosowaniu najwyższej klasy osprzętu, w tym hamulców tarczowych Tektro MD C550 mamy pewność, że zatrzymamy się błyskawicznie, niezależnie od warunków panujących na drodze.

Warto dodać, że rower Kross Vento został również wyposażony w karbowany widelec. Zapewnia tłumienie nierówności nawierzchni, co przekłada się na komfort jazdy.

Zamontowana dwurzędowa korba z dziesięcioma biegami w kasecie sprawia, że żadne większe wzniesienie nie będzie trudne do pokonania. Natomiast na prostych odcinkach, umożliwia osiągnięcie dużej prędkości.

Rower szosowy Kross z serii Vento posiada koła 28-calowe. Po zamontowaniu w nich opon 25 milimetrowych, zyskujemy gwarancję wygodnej jazdy po twardych nawierzchniach. W sprzedaży są dostępne w klasycznych wariantach kolorystycznych.

Rowery szosowe Kross w sklepie Traperek.pl

W naszym sklepie Traperek.pl, rower szosowy dopasowany do indywidualnych potrzeb znajdą zarówno początkujący rowerzyści spragnieni przygód, jak również doświadczeni miłośnicy sportowych kolarzówek.

Kross to polska marka rowerowa, która posiada wieloletnie doświadczenie. Wszystkie rowery są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Do tego wyposażone w najlepszy osprzęt, który sprawia, że jazda na ulubionym jednośladzie jest przyjemnością.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą rowerów szosowych Kross Vento, dostępnych w atrakcyjnych cenach. W razie wątpliwości służymy pomocą. Udzielimy odpowiedzi na każde nurtujące Cię pytanie. Pomożemy Ci wybrać rower, który posłuży przez długie lata!

Rozmiar kół
Rozmiar
wymiar ramy
Przerzutka tylna
2199PLN 5999PLN