Lampka rowerowa przednia Le Grand Sunlight Super zielona LGCOSLP00006GR
Cena:25,49PLN
Ilość: szt.
Producent:
Le Grand

Oświetlenie Sunlight Super

Lampka rowerowa Sunlight Super jest doskonałą opcją dla wielbicieli klasycznego stylu, ale docenią ją też osoby lubiące odrobinę ekstrawagancji. Jej walory trafią w gusta zarówno mężczyzn, jak i kobiet dzięki wielu wariantom kolorystycznym. Jest to typowa lampka rowerowa na baterie z niezwykle starannie zaprojektowaną obudową. Ledowe diody i dwa stopnie regulacji natężenia światła zapewniają duże bezpieczeństwo na drodze zarówno w dzień, jak i po zmroku.

Oświetlenie Sunlight Super – parametry techniczne

 Lampka rowerowa przednia Sunlight Super jest wykonana z tworzywa sztucznego. Mocuje się ją do uchwytu na ramie roweru, dzięki czemu montaż jest niezwykle prosty. Istnieje kilka modnych wersji kolorystycznych, dlatego każdy bez problemu dobierze odpowiadający mu odcień. Jest to lampka LED z dwustopniową regulacją trybu natężenia światła: 10 lx i 20 lx. Zasilana jest przez dwie wymienne baterie typu AA. 

Lampka rowerowa Sunlight Super – atrakcyjny wygląd i bezpieczeństwo

Lampka retro doskonale wkomponuje się w stylistykę klasycznych modeli miejskich rowerów. Jej niestandardowe kolory przydadzą jednośladowi szyku, a designerski kształt sprawi, że będzie się on wyróżniał na tle innych. Bezpieczeństwo zapewnia niezawodność lampki w oświetlaniu drogi po zmierzchu, dzięki czemu rowerzysta ma lepszą widoczność i staje się bardziej zauważalny dla innych uczestników ruchu.