Le Grand Linka z kłódką Terrier 2000X6MM klucz czarna  LGCZP000009BK
Producent:
Le Grand

Zapięcia Terrier

Oferowane zapięcie Terrier to doskonała ochrona każdego roweru. Solidne wykonanie oraz niebanalna konstrukcja pozwala zabezpieczyć jednoślad przed kradzieżą, a także niechcianymi zarysowaniami, które często powstają na ramie podczas przypinania i odpinania zapięcia. Jego długość wynosi 200 cm, natomiast średnica oscyluje w granicach 6 mm. Tak charakterystyczne wymiary wpływają na komfort użytkowania tego klasycznego zapięcia.

Doskonała ochrona rowerów miejskich

Prezentowane zapięcie będzie perfekcyjnie pasować do wszystkich rowerów miejskich. Jego wygląd jest równie niebanalny, co prezencja tych modnych jednośladów. Dzięki temu wpisze się w gusta rowerzystów, którzy zwracają uwagę na wygląd swojego roweru. Jednak główną zaletą tego zapięcia rowerowego jest zapewnienie skutecznej ochrony przed kradzieżą. Taki stan rzeczy możliwy jest dzięki zainstalowaniu w zapięciu mocnego zamka na kluczyk.

Wysokiej jakości zapięcie spiralne

To zapięcie do roweru ma budowę spiralną. Powstało przy użyciu otuliny z tworzywa sztucznego. Takie rozwiązanie sprawi, że rama roweru nie będzie porysowana i przybrudzona wskutek częstej instalacji zapięcia. W zestawie znajdują się dwa kluczyki do zamka, dzięki czemu nie trzeba martwić się, jeżeli któryś z nich się zgubi. To wysokiej jakości zapięcie do roweru miejskiego polecane jest dla wszystkich miłośników kolarstwa. Jego uniwersalny wygląd przy niebanalnych wymiarach sprawia, że wyróżnia się na tle innych. Funkcjonalność i solidne wykonanie to dwa pojęcia, które najlepiej opisują to zapięcie.

Kupujący ten produkt kupili także: