Cena promocyjna:99,00PLN 88,00PLN
Producent:
Kross

Licznik rowerowy Kross KRC 211UW

Liczniki rowerowe to gadżety cieszące się coraz większą popularnością. Używane nie tylko przez zapalonych sportowców, ale również przez osoby jeżdżące wyłącznie rekreacyjnie. Ten użyteczny dodatek pozwoli na podsumowanie efektów treningów oraz zaplanowanie przyszłych wyzwań na podstawie osiąganych rezultatów.

Bezprzewodowy licznik KRC 211UW

Licznik rowerowy Kross KRC 211 UW to nowoczesny, bezprzewodowy sprzęt gwarantujący dokładność pomiaru. Licznik łączy się z sensorem szybkości bezprzewodowo, dzięki czemu nie istnieje ryzyko jego zaczepienia podczas wymagających terenowo jazd. Licznik został wyposażony w wygodne ładowanie USB i 11 niezbędnych funkcji, co przyczynia się do większej kontroli nad przebiegiem jazdy rekreacyjnej czy treningiem. Możliwość wyboru formatu godziny, w zależności od preferencji użytkownika. Zegar może działać w trybie dwunasto- lub dwudziestoczterogodzinnym. Funkcje rowerowe wskazują: całkowity pokonany dystans oraz dystans dzienny, prędkość aktualna, maksymalna i średnia. Licznik wskazuje także czas jazdy oraz temperaturę otoczenia. Dodatkowo funkcja ogólna AUTO ON/OFF automatycznie uruchamia licznik, kiedy rower zacznie się poruszać. Duży i jasny wyświetlacz umożliwia szybkie odczytanie wskazań licznika. Podświetlenie wyświetlacza pozwala na użytkowanie także po zapadnięciu zmierzchu.

KRC 211UW w ofercie Kross

Licznik jest mocowany do kierownicy lub ramy roweru, w zależności od upodobań użytkownika. Licznik ma uniwersalny rozmiar i jest kompatybilny ze wszystkimi modelami rowerów. Dostępny wyłącznie w kolorze czarnym. Typ licznika – bezprzewodowy.

Podobne do

Licznik rowerowy Kross KRC 218 czarnoszary Promocja
5904993364901

Kupujący ten produkt kupili także:

Kask rowerowy Merida BEETLE czarny HMMD116 Promocja
HM-MD115
Rower Kross Hexagon 5.0 czarny limonka połysk 2021Rower Kross Hexagon 5.0 czarny limonka połysk 2021 Promocja
KRHE5Z27X17M003577QQ