Cena promocyjna:24,99PLN 18,99PLN
Ilość: szt.
OPIS
Linka Beagle – wysoka jakość wykonania
Całkowite bezpieczeństwo Twojego roweru dzięki lince Beagle. Jej solidne wykonanie zapewni odpowiednią ochronę przed każdą próbą kradzieży. Zapięcie zostało stworzone z wysokiej jakości stali, co uniemożliwi jej przerwanie. Dodatkowo, linka została wykończona specjalną ochronną, śliską powłoką wykonaną z tworzywa sztucznego – zapewni to dodatkową ochronę przed uszkodzeniami czy przetarciami zarówno samego roweru, jak i powierzchni, do której zostanie przypięty. Dodatkowo, dzięki śliskiej strukturze powłoki łatwiej o zachowanie czystości linki.

Linka Beagle - bezpieczeństwo Twojego roweru w każdym miejscu
Długość całkowita linki rowerowej Beagle to aż 180 cm, jej średnica wynosi 8 mm – dzięki temu z tego rodzaju linki można swobodnie korzystać w wielu miejscach, przypinając rower nawet do grubych powierzchni. Waga linki to jedynie 351 g, dzięki czemu jest łatwa w transporcie i zmieści się np. do plecaka. Linka jest przystosowana do zapinania na kłódkę bądź zapięcia szeklowego.

Linka Beagle – dla kogo?
Ten produkt będzie odpowiedni do każdego roweru i jednocześnie dla każdego rowerzysty – dzięki odpowiedniej długości linka okaże się uniwersalna w każdym miejscu, a szeroka gama kolorystyczna zadowoli zarówno rowerzystów dorosłych, jak i tych młodszych. Z myślą o dzieciach w sprzedaży można znaleźć linki w kolorze różowym, seledynowym, kremowym. A dla zwolenników stonowanych kolorów dostępne także egzemplarze w kolorze białym, szarym i czarnym. Model występuje w rozmiarze uniwersalnym.