Merida Reacto

Miłośnicy jednośladów spragnieni wyścigów na rowerach szosowych powinni zdecydować się na Meridę Reacto. To połączenie szybkości i komfortu jazdy. Rower ma aerodynamiczną karbowaną ramę, dzięki której pokonywanie długich dystansów staje się prawdziwą przyjemnością. Eksperci zaliczają ten typ rowerów do światowej czołówki!

Wysokiej jakości komponenty

Rower szosowy Merida Reacto wyróżnia się w swojej kategorii. Producent zadbał, aby zastosowano do jego konstrukcji najwyższej klasy komponenty i osprzęt. Wszystko po to, żeby poprawić komfort jazdy. Udoskonalono przede wszystkim widelec, dzięki któremu zmniejsza się opór powietrza podczas jazdy.

Rama CF3 została zbudowana z zaawansowanego składu karbonowych włókien. To, co wyróżnia rower szosowy Merida, to między innymi wysoka sztywność oraz niska waga. Całość waży zaledwie osiem kilogramów. Poza tym ten typ jednośladów cechuje wyścigowa geometria, która przekłada się na osiąganie dobrych wyników na trasie.

Do tego wprowadzono ukryty zacisk sztycy, zintegrowaną sztywną oś (12 mm) i system chłodzenia Disc Cooler. Wygodę prowadzenia roweru Merida Reacto zapewnia z kolei stożkowa główka ramy.

Solidne koła gwarantują przyczepność na asfalcie, niezależnie od warunków atmosferycznych. Dodać również trzeba, że użyto do jego budowy wiele elementów poprawiających aerodynamikę jednośladu.

Zadbano też o to, aby dłuższe trasy nie obciążały naszego organizmu. Wręcz przeciwnie, sprawiały przyjemność. O naszą wygodę w czasie podróży dba aerodynamiczna karbowana sztyca z wkładką elastomerową.

Wspomnieć jeszcze należy o aluminiowym kokpicie Merida/FSA z wewnętrznym prowadzeniem przewodów. Całość dopełniają hydrauliczne hamulce tarczowe i osprzęt Shimano Ultegra.

Dlaczego warto wybrać rower szosowy Merdia Reacto?

Do światowej czołówki rowerów szosowych z pełną odpowiedzialnością można zaliczyć Merida Reacto. Jest lekki i wszechstronny. Można do niego założyć opony o szerokości 30 mm, co w znaczący sposób wpływa na komfort jazdy, a także przyczepność do nawierzchni.

Należy również zwrócić uwagę na sztywną ramę aero umożliwiającą bardzo szybką jazdę po asfalcie. Do tego na rowerze z łatwością pokonuje się wszelkie wzniesienia. Pomagają w tym wysokiej jakości przerzutki.

To w pełni wartościowy rower wyścigowy, który sprawdzi się w każdych warunkach. Jazda na nim jest komfortowa. Jeśli chociaż raz wsiądziesz na ten typ jednośladu, zapewniamy Cię, że nie będziesz chciał już żadnego innego.

Merida Reacto w Traperek.pl

W ofercie naszego sklepu Traperek.pl wielbiciele rowerów szosowych znajdą wysokiej klasy produkty. To najnowsze modele, które wyróżniają się pod względem designu i zastosowanego osprzętu. Dostępne są w sprzedaży w kilku wariatach kolorystycznych. Można się zdecydować na klasyczną czerń, a także połączenie czarnego z czerwonym lub odcieniem miedzi.

Jeśli nie jesteś pewien, który model roweru Merida Reacto spełni Twoje oczekiwania, skontaktuj się telefonicznie z naszymi pracownikami. Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości i zaproponujemy rower szosowy w bardzo atrakcyjnej cenie oraz dopasowany do Twoich potrzeb!

4789PLN 23499PLN