Rowery Merida Scultura

Osoby szukające roweru szosowego niezwykle lekkiego, wygodnego, szybkiego i aerodynamicznego, powinny zainteresować się jednośladami Merida Scultura.
Za co cenione są rowery Merida Scultura?
Rower Merida SCULTURA 7000E black mat 2019 Promocja
19-87508QQ
Rower Merida SCULTURA DISC 200 silk titan 2020 Promocja
20-18554QQ
Rower Merida Scultura Disc 300 szary 2020 Promocja
20-31010QQ
Rower Merida SCULTURA DISC 5000 czerwony 2020 Promocja
20-19221QQ
 
 

Za co cenione są rowery Merida Scultura?

Rowery Merida Scultura cechują się dużą zwrotnością, świetnie sprawdzają się na zjazdach i zapewniają optymalne przyspieszenie. Konstrukcja ramy została tak zaprojektowana, aby zapewniać dobry przepływ powietrza, efektywny transfer mocy i sztywność nawet przy jeździe z najwyższą prędkością. Do jej produkcji sięgnięto po wysokiej jakości części renomowanych producentów. Została odpowiednio zabezpieczona przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych i uszkodzeniami mechanicznymi. Z ramą został zintegrowany tylny hamulec, co również wpływa na lepszą aerodynamikę. Zastosowane opony zapewniają świetną trakcję i odpowiednie przeniesienie siły hamowania na drogę. Jest to idealne rozwiązanie dla zawodowych kolarzy, wymagających precyzyjnego sterowania, pragnących uzyskać jak najlepsze wyniki i zwyciężyć podczas wyścigów. Mocne hamulce umożliwiają szybkie zatrzymanie pojazdu, wystarczy lekki nacisk do tego, aby zareagowały.

Właściwe wyważanie kierownicy umożliwia przyjmowanie wygodnej pozycji i daje pełną kontrolę nad rowerem. Jej uchwyty są dobrze wyprofilowane i pokryte materiałem zapobiegającym ślizganiu się dłoni, dzięki czemu jazda staje się pewniejsza i bezpieczniejsza. Solidne wykonanie to niejedyna zaleta rowerów Merida Scultura, gdyż posiadają one również nieprzeciętne walory estetyczne. Można je polecić każdemu miłośnikowi wspinaczki na rowerze, osobom zmagającym się z jazdą przy wietrze bocznym i jeżdżącym po słabszej jakości asfalcie. Będą idealnym rozwiązaniem dla kolarzy osiągających większe prędkości, biorących udział w wyścigach.

2699PLN 23199PLN