Rowery Merida Scultura

Osoby szukające roweru szosowego niezwykle lekkiego, wygodnego, szybkiego i aerodynamicznego, powinny zainteresować się jednośladami Merida Scultura.
Za co cenione są rowery Merida Scultura?

Za co cenione są rowery Merida Scultura?

Rowery Merida Scultura cechują się dużą zwrotnością, świetnie sprawdzają się na zjazdach i zapewniają optymalne przyspieszenie. Konstrukcja ramy została tak zaprojektowana, aby zapewniać dobry przepływ powietrza, efektywny transfer mocy i sztywność nawet przy jeździe z najwyższą prędkością. Do jej produkcji sięgnięto po wysokiej jakości części renomowanych producentów. Została odpowiednio zabezpieczona przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych i uszkodzeniami mechanicznymi. Z ramą został zintegrowany tylny hamulec, co również wpływa na lepszą aerodynamikę. Zastosowane opony zapewniają świetną trakcję i odpowiednie przeniesienie siły hamowania na drogę. Jest to idealne rozwiązanie dla zawodowych kolarzy, wymagających precyzyjnego sterowania, pragnących uzyskać jak najlepsze wyniki i zwyciężyć podczas wyścigów. Mocne hamulce umożliwiają szybkie zatrzymanie pojazdu, wystarczy lekki nacisk do tego, aby zareagowały.

Właściwe wyważanie kierownicy umożliwia przyjmowanie wygodnej pozycji i daje pełną kontrolę nad rowerem. Jej uchwyty są dobrze wyprofilowane i pokryte materiałem zapobiegającym ślizganiu się dłoni, dzięki czemu jazda staje się pewniejsza i bezpieczniejsza. Solidne wykonanie to niejedyna zaleta rowerów Merida Scultura, gdyż posiadają one również nieprzeciętne walory estetyczne. Można je polecić każdemu miłośnikowi wspinaczki na rowerze, osobom zmagającym się z jazdą przy wietrze bocznym i jeżdżącym po słabszej jakości asfalcie. Będą idealnym rozwiązaniem dla kolarzy osiągających większe prędkości, biorących udział w wyścigach.

Przerzutka tylna
2699PLN 23199PLN