Rower Merida SCULTURA 300 niebieska 2021
Warianty:
Dostępność:duża
Już od:6499,00PLN
Ilość: szt.
Producent:
Merida
Rocznik:2021
Udostępnij:

Merida Scultura 300 to bardzo dopracowany i doceniany rower szosowy. Jego rama została wykonana z aluminium, dzięki czemu jest bardzo lekka, a zarazem wytrzymała. Rower waży zaledwie 9,15 kg. Zastosowanie profili rur zoptymalizowanych pod kątek aerodynamiki, nadaje mu nieco sportowego charakteru. Rama dostępna jest aż w 8 rozmiarach od 4XS do XL.

Scultura 300 jest bardzo wygodnym w prowadzeniu rowerem. Świetnie pochłaniający wszelkie drgania karbonowy widelec scultura cf oraz stożkowa główka ramy zapewniają razem wyjątkowy komfort jazdy. Standardowy rozmiar opon to 25 mm, pomaga on w utrzymywaniu trakcji, a także powoduje przeniesienie sił hamowania. Według własnych preferencji można zdecydować się również na opony w rozmiarze 28 mm.

W tym modelu zastosowano części najlepszej jakości, między innymi przerzutki Shimano, hamulce Merida Road Comp. Zdecydowano się również na wygodne i praktyczne prowadzenie przewodów wewnątrz elementów ramy. Z kolei specjalny system chłodzący zapewnia efektywne hamowanie w każdych warunkach.