Merida Silex

Rower Merida Silex sprawdzi się w każdych warunków. To jednoślad, na którym można osiągnąć dużą prędkość i czerpać przyjemność nawet podczas jazdy po trudnych nawierzchniach. Polski producent wyposażył te modele pojazdów w najwyższej klasy osprzęt i komponenty. Dzięki temu znajdują się w ścisłej czołówce rowerów gravelowych.

Dlaczego warto kupić rower Merida Silex?

Przyglądając się dokładnie rowerom Gravel Merida, można znaleźć kilka wspólnych elementów z jednośladami MTB. Łączy ich przede wszystkim podobna geometria. Jazda na nim jest komfortowa i bezpieczna.

Dlatego to pojazd stworzony dla osób, które uwielbiają spędzać swój wolny czas na wycieczkach poza miastem i przejażdżkach po różnych typach nawierzchni. To jednoślad, który sprawdzi się we wszystkich warunkach, dostarczy satysfakcji i zapewni niesamowite przeżycia podczas każdej wyprawy.

Ten model roweru bardzo dobrze wypadł w testach i zaliczany jest do grupy najlepszych gravelowych jednośladów. Został zbudowany przy użyciu nowoczesnego osprzętu Shimano, mechanicznych hamulców tarczowych Promax, karbowanego widelca oraz sztyca. Dzięki temu świetnie sprawdza się podczas bikepackingu.

Rama została wyprodukowana z lekkiego aluminium, zachowując przy tym sztywność i trwałość. Do tego zastosowano wiele mocowań, między innymi na bagażnik, błotniki, sakwy, koszyk na bidon. Możesz być zaskoczony, ale ten rower Gravel wyróżnia się niesamowitym przyspieszeniem. Wystarczy niewielki wysiłek fizyczny, aby nabrać prędkości.

Rower Merida to wszechstronny model, który zawdzięcza stosunkowo niewielką wagę zwijanym oponom. Będziesz czerpać ogromną przyjemność z jazdy nawet po trudnych terenach.

Merida Silex kupisz w Traperek.pl

W ofercie naszego sklepu Traperek.pl znajdziesz najnowsze modele rowerów Merida Silex. Zapewniają komfortową jazdę nawet podczas kilkudziesięciokilometrowej trasy. To zasługa krótkiej górnej rury oraz odpowiednio wyprofilowanej geometrii roweru. Absolutnie nie jesteśmy zaskoczeni, że podbijają serca coraz większej grupy miłośników dwóch kółek.

Dostępne są w kilku oryginalnych wariantach kolorystycznych. Do tego można je kupić w atrakcyjnych cenach.

Masz wątpliwości, czy Gravel to typ jednośladu dopasowany do Twoich potrzeb? Skontaktuj się z nami! Odpowiemy na każde Twoje pytanie i pomożemy w wyborze idealnego roweru od najlepszych producentów.

Zapewniamy, że o rowerach wiemy wszystko! Ponadto gwarantujemy, że zakupiony jednoślad w Traperek.pl posłuży Ci przez długie lata.

4888PLN 8309PLN