Warianty:
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Producent:
Columbia

Columbia Lake 22 Jacket - Puch bardzo naturalny

Ocieplinę w kurtce Lake 22 Down Jacket stanowi naturalny kaczy puch pozyskany w standardach RDS. Oznacza to, że puch został pozyskany od zwierząt które żyły w godnych warunkach, bez cierpienia, stresu i przymusowego dokarmiania. Jest to szczególnie ważne w czasach, których świadomość człowieka dotarła do tego, że powinniśmy szanować naszą planetę i wszystkich jej mieszkańców.

Sprężystość puchu w kurtce Columbia

Jakość puchu w kontekście termoizolacji to jego sprężystość, czyli zdolność do zatrzymywania powietrza w swoich strukturach. Kurtka Columbii wypełniona jest puchem RDS o sprężystości 650 CUIN. Żeby mieć jakiś obraz dla porównania, możemy stwierdzić że produkty renomowanych firm z ocieplinami puchowymi zaczynają się od wartości 450 CUIN. Występują też kurtki z ociepliną o sprężystości nawet do 1000 CUIN, przeznaczone typowy do wspinaczki typu alpejskiego.

Uniwersalny krój i pikowanie w Lake 22 Jacket

Kurtki pikowane zna każdy. Biodrowe, przedłużane, z wstawkami bawełnianymi i emblematami. W kurtce Lake 22 Jacket najważniejsza jest jej funkcjonalność, czyli po prostu izolacja cieplna. Kurtka ma też dobrze leżeć na ciele, w szczególności nie "łamać" się na zamku w okolicach brzucha. Przemyślana konstrukcja firmy Columbia sprawia że dostajemy coś bardzo praktycznego a zarazem stylowego. Kto nie chciałby dobrze wyglądać i zarazem czuć się dobrze w tym co nosi? Columbia sprostała tym aspektom dzięki kurtce Lake 22 Jacket, która zapewne będzie miała swoją kontynuację w przyszłych sezonach.

Nie zwlekaj i zamów męską kurtkę Columbia Lake 22 down już dziś z darmową wysyłką!

Podobne do

Kurtka męska Regatta Angaros II niebieskaKurtka męska Regatta Angaros II niebieska Promocja
RMN130-68E
Kurtka męska The North Face THERMOBALL ECO JKT black 3Y3NXYMKurtka męska The North Face THERMOBALL ECO JKT black 3Y3NXYM Promocja
NF0A3Y3NXYM1
Kurtka męska The North Face ZANECK JKT szara T92TUIDYYKurtka męska The North Face ZANECK JKT szara T92TUIDYY Promocja
T92TUIDYY
Kurtka męska Regatta Highton Stretch zielonaKurtka męska Regatta Highton Stretch zielona Promocja
RMP296-J8E

Pasujące do

COLUMBIA czapka WATCH CAP czarny CU9847013 Promocja
887921485471