Multiklucz Kross PRO 11 T4CKU000142
Cena:89.00PLN
Ilość: szt.
Producent:
Kross
Udostępnij:

Klucz wielofunkcyjny Kross PRO 11

Profesjonalny multiklucz dla rowerzysty marki Kross wykonano z myślą o wyposażeniu kierowców jednośladów w podręczne akcesoria o wzmożonej trwałości. Jeśli poszukujesz produktu, który umożliwi Ci szybką naprawę lub regulację pojazdu, niezależnie od miejsca, w jakim się znajdujesz, niezależnie czy posiadasz rower górski czy rower trekkingowy, to ten zestaw kluczy rowerowych będzie trafnym wyborem. Do jego produkcji użyto wysokiej jakości surowców, dzięki czemu posłuży Ci on przez niejeden sezon. Podwójnie chromowana stal nierdzewna chromo-wanadowa jest odporna na ścieranie, utlenianie i korozję, zatem świetnie sprawdza się do produkcji narzędzi. Zestaw kluczy umieszczono w solidnej obudowie z kutego aluminium, co maksymalizuje ogólną wytrzymałość narzędzia.

Komplet narzędzi rowerowych w poręcznym formacie

Wybierając ten multiklucz Kross, zyskujesz aż jedenaście funkcji w jednym, niewielkim narzędziu. To zestaw zawierający dwa rodzaje śrubokrętów: płaski SL4 i krzyżakowy PH2, dwie końcówki wkrętakowe Torx (T25 i T10) oraz pięć rozmiarów kluczy imbusowych. Takie wyposażenie pozwoli Ci dokonać kompleksowych napraw i prac serwisowych w Twoim rowerze.

Profesjonalny serwis rowerowy w zasięgu ręki

Odporny i solidny klucz wielofunkcyjny Kross to Twoje prywatne mobilne centrum serwisowe. Jego kompaktowe rozmiary pozwalają zabrać go ze sobą w każdą podróż, a zawartość tak wielu narzędzi w jednym akcesorium ułatwi regulację przerzutek, podnoszenie mostka i wykonanie innych potrzebnych czynności w obrębie konstrukcji roweru.