Nano Protector - Impregnat 400 ml
Cena:39.00PLN
Ilość: szt.
Udostępnij:

Impregnat mikrotechnologiczny przeznaczony do obuwia i odzieży. Nadaje się do impregnacji skór gładkich, nubukowych, zamszowych oraz tekstyliów.

Impregnatu Nano Protector nie należy używać do skór lakierowanych i syntetycznych. Dzięki impregnatowi, powierzchnia staje się hydrofobowa, odpycha cząsteczki wody, sprawia też że brud nie przylega trwale do powierzchni.
Preparat nie pozostawia śladów na obuwiu/odzieży, jest bezbarwny. 

Nano Protector do butów

Impregnat ten świetnie nadaje się do butów. Szczególnie na dni kiedy pogoda nas nie rozpieszcza. Jesienne błoto, zimowa chlapa, wiosenne kałuże, poranna rosa. Przed tym wszystkich ochroni nas Nano Protector do butów. Tworząc cienką powłokę która uniemożliwia wodzie i brudowi dostanie się wgłąb materiału. Dzięki formie aerozolu nie trzeba szorować butów gąbką czy czymkolwiek innym. Nie trzeba też starannie czyścić butów przed impregnacją, co ma szczególny plus w momencie kiedy się spieszymy.

Jak impregnować buty domowym sposobem?

Jeżeli skończą się nam wszystkie nasze Nano Protectory, do impregnacji można użyć wosku pszczelego, lub próbować wetrzeć w impregnowaną tkaninę trochę wosku ze świeczki. Kiedyś gdy nie było profesjonalnych impregnatów, takie rozwiązania musiały wystarczyć. Jak wiadomo takie techniki wiążą się z wieloma ograniczeniami, dlatego najłatwiej po prostu nabyć porządny impregnat. 

Środki takie jak Nano Protector pozwalają dłużej cieszyć się doskonałym wyglądem obuwia, dodają mu właściwości wodoodporne, ułatwiają czyszczenie butów.

Kupujący ten produkt kupili także:

Promocja
STIGELOS2_brazowy
Promocja
REUS_SZARY