Wpisy z kategorii: Porady

Konserwacja łańcucha rowerowego – jak poprawnie go czyścić i smarować?

Dodano:2023-09-11
Kategorie:Porady

Łańcuch to jeden z niezbędnych elementów w rowerze, który należy regularnie czyścić. Podczas jazdy po różnych nawierzchniach dochodzi do jego zabrudzenia. Z czasem gromadzący się brud może mieć wpływ na działanie poszczególnych części łańcucha i napędu.

Jak poprawnie ustawić licznik rowerowy?

Dodano:2023-06-05
Kategorie:Porady

Jednym z najczęściej kupowanych akcesoriów do roweru jest licznik. Z pozoru jego ustawienie wydaje się prostym zadaniem. Wymaga jednak dokładności i precyzji. Tylko wtedy osiągane wyniki będą poprawne.

Jazda na rowerze zimą. Jak to robić poprawnie?

Dodano:2021-11-18
Kategorie:Porady

Powszechnie przyjęło się, że jeździć na rowerze można, tylko w okresie wiosenno-jesiennym. Nic bardziej mylnego. Na jednośladzie można jeździć również zimą. Należy jednak pamiętać o odpowiednio przystosowanym do zimowych warunków rowerze, a także zadbać o właściwy strój do jazdy. Ponadto, pamiętać o ochronie pewnych części ciała, które są narażone na odmrożenia, zakładając odpowiednią odzież i niezbędne akcesoria.

Ranking rowerów crossowych

Dodano:2021-08-09
Kategorie:Porady

Miłośnicy dwóch kółek pokochali rowery crossowe, ponieważ świetnie sprawdzają się zarówno do jazdy miejskiej, jak i również po terenach pełnych nierówności. Zastanawiasz się, jaki rower crossowy jest najlepszy i który spełni wszystkie twoje wymagania? Przygotowaliśmy specjalny ranking rowerów crossowych, dzięki któremu podejmiesz właściwą decyzję, wybierzesz najbardziej odpowiedni i dopasowany do twoich potrzeb.

KROSS ROZMIARY RAM

Dodano:2020-02-28
Kategorie:Porady

KROSS ROZMIARY RAM