Rękawiczki rowerowe Kross RACE SHORT 2.0 czerwone
Warianty:
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Producent:
Kross

Rękawiczki Race Short 2.0

Rękawiczki rowerowe z krótkimi palcami Kross Race Short 2.0 to uniwersalny produkt skierowany do fanów kolarstwa szosowego czy też wyścigów XC. Minimalizm, nowoczesny design oraz stonowane barwy sprawiają, że przypadną do gustu każdemu kolarzowi niezależnie od wieku.

Komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy

Rękawiczki rowerowe znacząco wpływają na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Chronią ręce przed potem i odciskami. Odsłonięte palce mają swobodę ruchu, natomiast pozostała część dłoni jest skutecznie chroniona. Dzięki temu kolarz wygodnie trzyma chwyty lub baranka. Rękawiczki doskonale sprawdzą się również podczas wietrznej pogody. Ich głównym zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa podczas upadku oraz zminimalizowanie kontaktu z asfaltem.

Lekkość i pewny chwyt

Rękawiczki szosowe Kross Race Short 2.0 nie posiadają na spodzie wypełnienia ani zapięcia, co sprawia, że są niezwykle lekkie. W rezultacie jazda na rowerze staje się wygodna, a w razie potrzeby kolarz może swobodnie otrzeć pot z czoła podczas intensywnej jazdy.

Trwałe i miłe w dotyku rękawiczki

Wierzchnia warstwa rękawiczek rowerowych jest wykonana z lycry. To gładki, lekki, niezwykle miękki i przyjemny w dotyku materiał. Jego niekwestionowanym atutem jest wysoka odporność na zabrudzenia — zwłaszcza te wywołane kontaktem z olejkami do ciała, potem czy detergentami. Dodatkowo lycra przepuszcza powietrze i nie dopuszcza do przegrzewania, dzięki czemu dłonie się nie pocą. Jest to szczególnie istotne w upalne dni.