Warianty:
Dostępność:duża
Już od:2499,00PLN 2399,00PLN
Ilość: szt.
Producent:
Romet
Udostępnij:

Romet Gazela 6 w tym roku był produkowany w dwóch wersjach kolorystycznych: turkusowym czy też niebieskim oraz czarnym. Oby dwa kolory prezentują się bardzo majestatycznie i mogą się podobać. Wybór zostaje więc już tylko kwestią gustu.

Osprzęt w Gazeli 6 - Shimano + Michelin

Romet nie pożałował komponentów wysokiej klasy w jednej ze swoich najlepszych Gazeli. Znajdziemy tu tylną przerzutkę Alivio, która obsługuje 8-rzędową kasetę CS-HG200. W połączeniu z 3-blatową korbą mamy więc do dyspozycji 24 przełożenia. Napęd przekazywany jest na 28 calowe koła powleczone nowoczesnymi oponami Michelin Protek o uniwersalnej szerokości 35C. Dzięki takiej szerokości opory toczenia nie przeszkadzają na twardej nawierzchni, ale też zapewniają odpowiedni komfort na nierównościach.

Kupujesz Gazelę 6? - Wybierz rozmiar dla siebie

Romet Gazela 6 podobnie jak większość damskich rowerów trekkingowych produkowana jest w dwóch rozmiarach. Najbardziej popularnym podziałem wśród rowerów turystycznych jest rozbicie na dwie grupy: 17" oraz 19". Zdarzają się różne symbole oznaczające ten rozmiar, w przypadku Gazeli na ten sezon obowiązuje oznaczenie M i L. M to rozmiar mniejszy czyli 17", L to odpowiednio większy 19". Rozmiar cali odpowiada rzeczywistej długości rury podsiodłowej, czyli części ramy roweru umiejscowionej pod siodełkiem. Różnica dwóch cali to nie jest aż tak duża różnica, lecz niewątpliwie może wpływać na komfort jazdy. Przyjęło się że poniżej wzrostu 170cm powinno się celować w mniejszy rozmiar, natomiast wyższe użytkowniczki powinny wybrać rozmiar L.

Podobne do

Promocja
R20K-TRE-28-17-P-360QQ
Promocja
R20K-TRE-28-17-P-379QQ

2499.00PLN 2124.00PLN

Pasujące do