Romet Huragan

Romet Huragan to rower szosowy stworzony do ścigania się. Dostępne są wersje zbudowane na klasycznych aluminiowych widelcach, jak i te z włókna węglowego. Romet jest bardzo dumny z tej serii rowerów. Nas to nie dziwi, gdyż Romet Huragan to bardzo udany rower. Już od najtańszego modelu daje wiele satysfakcji z jazdy. Potrafi też wykrzesać z kolarza ostatnie siły i przerobić je na pokonane w błyskawicznym tempie kilometry.
Rower szosowy Romet Huragan 3 do szybkiej jazdy.
R21B-SZO-28-47-P-240QQ
Czarny rower szosowy Romet Huragan 4.
R21B-SZO-28-47-P-236QQ
Buduj wytrzymałość, kształtuj charakter, jedź bez­piecznie! Kiedy pragniesz prędkości i poczucia swo­body, a odkrywanie nowych tras i odkrywanie swoich granic scala się w jeden cel.
Model ROMET HURAGAN został zaprojektowany, by był wydajny i bezpieczny nawet na długich trasach. To lekki i wyważony rower, który będzie doskonałym towarzyszem przez wiele ty­sięcy kilometrów.
HURAGAN to 5 modeli podstawowych oraz 4 modele CRD/ DISC przeznaczone do cięższych zadań i wyścigów.
Podstawowe modele zbudowane na aluminiowych ramach objętych dożywotnią gwarancją. Każdy Huragan ma widelec z włókna węglowego, by zredukować drgania i zapewnić Ci komfort. Całości dopełniają komponenty Shimano, smukłe opony 700x32c z minimalnymi oporami toczenia i kierownice z antypoślizgową owijką.
Modele Huragan CRD są stworzone z karbonu, co zmniejsza wagę i poprawia właściwości jezdne. HURAGAN DISC - na­sze najwyższej klasy maszyny stworzone do wygrywania, mają aerodynamicznie wyprofilowany kształt rur, by zmniej­szyć opory powietrza i pomóc Ci być jeszcze szybszym.
Przerzutka tylna
1699PLN 6399PLN