Warianty:
1399,00PLN 1384,00PLN
Ilość: szt.
Producent:
Romet

Romet Jolene 6.1 to rower górski z przeznaczony dla kobiet ceniących sobie komfort jazdy. Aluminiowa rama sprawia, że rower jest lekki i zwrotny. Amortyzowany widelec daje pewność prowadzenia na ścieżkach z wystającymi z ziemi korzeniami. Do dyspozycji jest 21 przełożeń, dzięki którym rower potrafi płynnie jechać pod strome wzniesienia. Na długich prostych również można osiągnąć znaczną prędkość, dobierając odpowiednie przełożenia.

Jakie są główne zalety Jolene 6.1?

Niebagatelną zaletą tego roweru są jego opony. Firma Romet od dłuższego czasu współpracuje z marką opon Michelin. Dzięki czemu ich rowery pewnie trzymają się zróżnicowanego podłoża. Jolene 6.1 ma dobrej jakości, szerokie opony w zestawie. Opony wpływają na takie aspekty jazdy jak:

  1. Bezpieczeństwo — Trzymanie się podłoża w zakrętach, czy nagłych przyspieszeniach to podstawa. Jakość opon wpływa także na długość drogi hamowania.
  2. Komfort jazdy — Odpowiednie ciśnienie w oponach wpływa na dodatkową amortyzację. Odczuwalne szczególnie podczas jazdy po nierównej nawierzchni.
  3. Przyjemność i satysfakcja — Do sportowej jazdy odpowiednie ogumienie jest wręcz niezbędne. Odpowiednio dobrany bieżnik wpływa na sportowe wyniki kolarzy. Udany podjazd pod strome wzniesienie zależy nierzadko od klasy użytych opon.

Kolorystyka roweru

Jolene 6.1 produkowany jest w dwóch kolorach:

  • Biało-zielony — W zasadzie jest to kolor biało-różowy, ale będziemy go nazywać zielonym tak, jak określił to producent.
  • Zielono-fioletowy — tutaj na szczęście już raczej bez wątpliwości — rower jest zielony z biało-fioletowym napisem.