rozmiar ramy-koła
2359,00PLN 2006,00PLN
Ilość: szt.
Producent:
Kross

Kross Level 1.0 - Rama jak w "szóstce"

Mamy więc podstawowy rower górski z serii Level. W cenie dostajemy profesjonalną ramę, która występuje w modelach od 1.0 aż do wspomnianego Levela 6, czyli roweru za katalogowe 4.099 zł!

W czasach kiedy większość już zrozumiała, że ściganie się na osprzęt rowerowy nie ma sensu, należy docenić gest producenta, że w cenie ok. 2 000 zł dostajemy tak dobrą sztywną ramę i nie najgorszy osprzęt...

Osprzęt w Levelu 1.0

Oczywiście nie jest to najwyższa półka Shimano... ale jest wszystko to co powinno. Czyli rower zbudowany na kasecie, a nie wolnobiegu: Shimano CS-HG200

Amortyzator Suntour o skoku 100 mm - to rozwiązanie które zapewni podstawowe bezpieczeństwo w terenie. Nie będzie tak że nie poczujemy wstrząsów na kierownicy, niestety. Amortyzator po prostu zrobi swoje: nie scentrujemy koła i nie stracimy trakcji na wyboistym zakręcie. Nadgarstki też podziękują za odciążenie stawów podczas długiej jazdy.

Hamulce tarczowe - Nie są to hamulce hydrauliczne, ale jednak tarcze są bardziej skuteczne i niezawodne od większości hamulców V-brake. Mamy więc proste i skuteczne tarczówki, które w razie potrzeby można wymienić na hydraulikę, ponieważ konstrukcja ramy na to pozwala.