Romet Gazela 1 - Rower miejsko-turystycznyRomet Gazela 1 - Rower miejsko-turystyczny
Romet Gazela 1 - Rower miejsko-turystyczny
Romet Gazela 1 - Rower miejsko-turystyczny
Warianty:
Dostępność:chwilowy brak na magazynie
Producent:
Romet

Romet Gazela 1 na kołach 28" to jeden z podstawowych modeli damskich rowerów trekkingowych polskiego producenta. Przerzutki Shimano stanowią dobry zestaw na wycieczki miejskie, jak i te dłuższe za miasto.

Relatywnie niska waga roweru oraz wąskie opony 35C sprawiają, że rower łatwo rozpędzić do znacznej szybkości. Ponadto łatwo tę szybkość utrzymać. Rower wyposażony jest w błotniki, oświetlenie i tylny bagażnik. Mamy więc do dyspozycji wszystko, czego potrzeba rowerowi miejskiemu. Regulowana kierownica i siodełko sprawią, że każdy użytkownik tego roweru znajdzie dla siebie odpowiednią pozycję.

Romet Gazela 1 to rower, który sprawdzi się jako rower miejski lub trekkingowy. Dobra propozycja od Rometa w rozsądnej cenie.

Wysyłamy Gazelę 1 - Co dalej?

Po odbiorze paczki do przykręcenia jest przednie koło, pedały, oraz kierownica. Rower jest wyregulowany i gotowy do jazdy po zamocowaniu tych elementów. Do pełni gwarancji producenta wymagany jest przegląd wykonany w serwisie rowerowym. Przeglądu należy dokonać po 7 dniach od odbioru paczki. Nie musi to być autoryzowany serwis firmy Romet. Należy jednak pamiętać o potwierdzeniu takiego serwisu w książce gwarancyjnej.