Dzwonek rowerowy trąbka LE GRAND CHIC HORN szara LGCDZ000004GY
Cena:18,00PLN
Ilość: szt.

Wysokiej jakości dzwonek trąbka

Choć jeszcze kilkadziesiąt lat temu nikt nie wyobrażał sobie innego sygnalizatora rowerowego niż trąbka, z czasem zaczęto odchodzić od tego rozwiązania na rzecz tradycyjnych dzwonków rowerowych, które dostępne są po dziś dzień. Na szczęście dzwonki retro wracają do łask, czego przykładem może być oferowany powyżej dzwonek rowerowy trąbka Chic Horn. Prezentowany produkt to nic innego jak trąbka z dawnych lat, która doskonale będzie prezentowała się na każdym rowerze, w szczególności na rowerach dziecięcych i damskich w stylu miejskim. Dzięki takiemu rozwiązaniu rower, jak i jego właściciel z pewnością będą się wyróżniać spośród tłumu.

Dzwonek rowerowy łatwy w obsłudze i montażu

Wykonaną z wysokiej jakości stali pokrytej różnokolorową farbą trąbkę bez problemu można dopasować do każdego roweru. Wszystko za sprawą obejmy, którą zakłada się na kierownicę i dokręca śrubką. Chcąc zakomunikować swoja obecność na drodze, wystarczy nacisnąć klakson, który wykonano z dobrej jakości gumy. Dźwięk od razu wydobędzie się z trąbki. Jego donośny i charakterystyczny ton sprawi, że będzie słyszalny nawet z daleka.

Dzwonek rowerowy dla każdego

Osoby, które cenią sobie wysoką jakość produktu oraz łatwość jego użytkowania, powinny postawić na dzwonek rowerowy Chic Horn. Produkt jest nie tylko designerski, ale również praktyczny. Warto podkreślić, że kolory, w jakich występuje, sprawiają, że z powodzeniem mogą pozwolić sobie na niego mężczyźni, kobiety, a nawet dzieci i młodzież. Na rynku można bowiem spotkać produkt w odcieniach: beżowym, niebieskim, czarnym, szarym, żółtym, białym i seledynowym.