Rowery 20 cali

Rowery 20 cali to rowery ze średnicą kół wynoszącą 20". Przeznaczone są dla młodych adeptów sztuki kolarskiej. Posiadają różną kolorystykę aby sprostać wymaganiom najmłodszych sportowców. Znajdziemy też rowery z przerzutkami i te najprostsze bez nich.

Rowery 20 cali


Rowery o średnicy kół 20 cali przeznaczone są dla dzieci, które mają 5-9 lat. W naszym sklepie Traperek.pl takie modele dostępne są w sprzedaży w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu każdy maluch znajdzie u nas idealny jednoślad. Jazda na nich będzie czystą przyjemnością i dostarczy wiele radości!

Rowerki 20 cali dla dzieci


Rower 20 cali przeznaczony jest dla najmłodszych. To uniwersalny typ jednośladu. Może on posłużyć do nauki jazdy dla dzieci w wieku 5-9 lat, jak również rozwoju rowerowych umiejętności. W zależności od modelu można zakupić rower z systemem przerzutek lub prostsze wersje, które są ich pozbawione.
Warto podkreślić, że rowerek dziecięcy 20 cali można nabyć z bocznymi kółkami. Są one bardzo przydatne podczas pierwszych lekcji jazdy na jednośladzie. Pomagają w szybszym tempie opanować jazdę, a co najważniejsze – utrzymać równowagę.
Producenci dostosowali również geometrię roweru do płci dziecka. Dzięki temu zarówno dziewczynki, jak i chłopcy w czasie jazdy zachowują prawidłową pozycję. Przekłada się to w pierwszej kolejności na komfort przejażdżki, a w drugiej na jej bezpieczeństwo.

Rowerki dla dzieci Kross i Romet


Bardzo dobrym pomysłem, aby zachęcić dzieci do aktywności fizycznej, jest jazda na rowerze. Dzięki pojazdom na dwóch kółkach można organizować rodzinne przejażdżki po okolicy, a także wycieczki za miasto. Tego rodzaju ruch na świeżym powietrzu korzystnie wpływa na kondycję i zdrowie.
Godnymi poleceniami producentami rowerków dziecięcych o rozmiarze opon 20 cali są Kross i Romet. Ich produkty wyróżniają się bardzo wytrzymałą aluminiową ramą, najnowszymi systemami hamulców, regulowanym siodełkiem.
Wybrane modele rowerków o 20 calach dla dziewczynek oraz chłopców posiadają amortyzowany widelec, który zwiększa bezpieczeństwo i komfort jazdy.
W naszym sklepie wszystkie oferowane rowery dla dzieci są wysokiej jakości. Spełniają normy bezpieczeństwa. Ich atutem jest bogata kolorystyka i niewielka waga. To sprawia, że każdy znajdzie u nas wymarzony rower, dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Gwarantujemy, że rowerki dla chłopców 20 cali, jak również dziewczynek są łatwe w serwisowaniu. Wszystkie jednoślady w Traperek.pl można zakupić w bardzo atrakcyjnych cenach.
Już teraz zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi poszczególnych modeli!
Przerzutka tylna
589PLN 1207PLN