Rowery Crossowe

Jeśli jeszcze nie miałeś okazji przekonać się o przyjemności jazdy, jaką zapewniają rowery crossowe – ta kategoria jest miejscem, które Cię do tego ostatecznie zachęci. Szeroki wybór jednośladów dedykowanych cyklistom ceniącym sobie wszechstronność pojazdu – to pewność, że znajdziesz tutaj crossa i dla siebie.

Rowery damskie i męskie typu cross

Jazda rowerem cieszy się rosnącą popularnością zarówno wśród panów, jak i pań. Dlatego przygotowaliśmy bogaty asortyment dla obu płci. Jednak bez względu na to, czy interesuje Cię rower crossowy męski, czy chcesz przede wszystkim sprawdzić, jakie rowery crossowe damskie mamy do zaproponowania – będziesz usatysfakcjonowany tym, co tu znajdziesz.   Od interesujących modeli Kross Evado, przez klasę samą w sobie reprezentowaną z ramienia Merida Crossaway, aż po niezawodne propozycje od Romet Orkan – mamy wyłącznie jednoślady od sprawdzonych i renomowanych producentów, a to wszystko w naprawdę konkurencyjnych cenach.  

Najlepsze rowery crossowe

Nie ma słów, które mogłyby oddać w pełni, jak dobrze się prowadzić każdy rower damski crossowy i męski – zgodny z wymiarami i preferencjami. Jednak tutaj możemy gwarantować, że zrobiliśmy wszystko, by takie rowery crossowe meskie i damskie stały się integralną częścią naszej oferty.  
Czym wyróżniają się idealne rowery crossowe? To te, które Cię nie zawiodą podczas weekendowych przejażdżek, jak i w codziennej drodze do pracy. To również te, dzięki którym obejmiesz dogodną pozycję za kierownicą, a z pomocą wysokiej klasy amortyzatora nie będziesz martwić się o przeszkody na drodze.  
Takie rowery znajdziesz tutaj w sklepie Traperek i co najlepsze, nie musisz wydawać majątku, by osiągnąć taki komfort i bezpieczeństwo jazdy. Zarówno panie, jak i panowie mogą u nas znaleźć najlepsze rowery crossowe w cenie, która nie zwala z nóg – ale na pewno dodaje wiatru w skrzydła!  

Rozmiary ram rowerów crossowych

Jednym z najważniejszych czynników, które należy brać pod uwagę wybierając odpowiednie rowery crossowe męskie bądź damskie jest odpowiednie dopasowanie rozmiaru ramy do sylwetki cyklisty.
Oczywiście wychodzimy naprzeciw, zapewniając dostęp do rowerowych krossów o różnych wielkościach.   Aby wiedzieć, która rama będzie najbardziej odpowiednia trzeba uwzględnić miarę długości wewnętrznej nogawki i dopasować ją do zalecanej wielkości ramy roweru. Można też sugerować się wzrostem, na przykład dla osoby między 180-185 cm wzrostu rowery crossowe o wielkości ramy 55-58 cm mogą okazać się najwygodniejszym wyborem.  
Warto też pamiętać, że w razie wątpliwości wyczynowcy zyskają większy komfort jazdy na nieco mniejszych rowerach, a rowerzyści rekreacyjni – tych nieco większych. W razie jakichkolwiek wątpliwości co do tego, jaki rower crossowy wybrać – najlepiej skontaktować się ze specjalistami pracującymi w Traperek.pl.   Z przyjemnością podpowiemy, jaki rozmiar będzie najlepiej dopasowany oraz odpowiemy na wszystkie pytania. Zależy nam byś był maksymalnie zadowolony z zakupu – skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia i ciesz się jazdą na swoim nowym rowerze crossowym!
Rozmiar kół
Rozmiar
wymiar ramy
Przerzutka tylna
1156PLN 9078PLN