Rowery Gravel

Nieważne, czy nazwiesz go szutrówka czy gravelem – te rowery mają moc i zmotywują Cię do podejmowania prawdziwych wyzwań. Jeśli od dawna miałeś ochotę, by zakupić rower Gravel, ale nie wiedziałeś, jaki i gdzie wybrać – nieprzypadkowo trafiłeś właśnie do nas. Tutaj znajdziesz swój wymarzony rower Gravelowy w doskonałej cenie, a sami z chęcią pomożemy Ci w podjęciu decyzji!

Do jakiej jazdy przeznaczone są rowery typu Gravel?

Wiele dostępnych na rynku jednośladów to fantazja producenta, który zastanawia się czym jeszcze zaskoczyć wymagających rowerzystów. Jeśli chodzi o rowery Gravel jest wręcz odwrotnie – to jednoślady zrodzone z potrzeby. Ich historia zaczęła się na pełnych wyzwań drogach USA, gdzie nigdy nie było wiadomo, jaki rodzaj nawierzchni czeka za zakrętem.

Właśnie dlatego teraz, gdy interesuje Cię wyprzedaż rowerów Gravel, dostajesz do dyspozycji wielki wybór pojazdów, które są w stanie sobie poradzić z nawet najbardziej wymagającymi warunkami jazdy. Bez względu na to, czy czeka na Ciebie nawierzchnia leśna, szosa utwardzana, czy asfalt – jeden z oferowanych w tej kategorii model nie tylko podejmie wyzwanie, ale i poradzi sobie z nim wzorowo. Jeśli więc kręci Cię jazda przygodowo-wyprawowa, czy też lubisz jeździć i traktujesz to jako sportowy wyczyn – nie musisz szukać dalej. Rowery Gravelowe, które są idealnie dopasowane do takich potrzeb. Jesteśmy przekonani, że pośród naszej szerokiej oferty znajdziesz ten model, na którym przeżyjesz niejedną niesamowitą przygodę.  

Rower Gravel - czym się charakteryzuje?

Rower typu Gravel wyróżnia się tym na tle innych, iż jest niesamowicie wszechstronny, wręcz uniwersalny. Właściwie nie ma nawierzchni, z którą rowery Gravel nie byłyby sobie w stanie poradzić. Owszem – nie pokonają szosówek pod względem prędkości na szosie, nie są też tak dostosowane do pagórków jak klasyczny góral. Jednak tylko szutrówka da radę na każdym z tych odcinków bez wyjątku.

Jeśli chodzi o to, gdzie rower szutrowy czuje się najlepiej, to jego żywiołem są zniszczone asfalty i drogi szutrowe. Patrząc więc na nie w szerszej perspektywie, jeśli nigdy nie wiesz, gdzie poniosą Cię koła – nie ma lepszego wyboru niż właśnie rower gravel, który dzięki swojej unikatowej konstrukcji równie dobrze poradzi sobie ze żwirem, ściółką, co asfaltem właśnie. 

Jeśli więc rowery typu Gravel uznajesz za dobry kierunek swoich poszukiwań – jesteśmy w stanie zapewnić Ci odpowiedź na te potrzeby. W tych modelach znajdziesz wszystko, co najlepsze w innych rowerach – komfort szosówek, solidność MTB. Wyróżnia je umiejętność dopasowania się do każdych warunków i pod tym względem są absolutnie niepokonane.  

Najlepsze ceny i marki rowerów Gravel tylko w sklepie traperek!

Zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie każdy mógł znaleźć Gravelowy rower dla siebie. Możemy Ci zaproponować zarówno szeroki wybór modeli typowo męskich, ale mamy też w ofercie niejeden rower damski Gravel, który odpowie na oczekiwania nawet najbardziej wymagającej miłośniczki rowerowych wrażeń. Jeśli interesuje Cię cena roweru Gravel - też będziesz mile zaskoczony, bowiem zadbaliśmy o to, by te wszechstronne maszyny były tak samo przystępne co niezawodne.

Sklep rowery Traperek tworzą miłośnicy sportowych emocji i zależy nam na tym, by każdy bez względu na to, jakim budżetem dysponuje miał możliwość tworzenia takich wspomnień.  To wszystko stało się możliwe, dzięki temu iż nasz asortyment to wielkie marki i wysoka jakość – w konkurencyjnej cenie. Możesz znaleźć tutaj szutrówki od tak renomowanych w branży brandów, jak Kross Esker, Merida Mission, Merida Silex czy Romet Aspre.

Cały czas też badamy rynek, aby mieć na oku wszystkie nowości i bestsellery, by na bieżąco aktualizować ofertę rowerów gravelowych zgodnie z oczekiwaniami wymagających klientów. Pamiętaj też, że jesteśmy do Twojej dyspozycji, jeśli chodzi o pomoc w doborze najlepszej szutrówki. Dla nas największym sukcesem jest Twoja satysfakcja z zakupionego pojazdu. Dlatego śmiało – jeśli nie możesz się zdecydować, który rower Gravel najlepiej wpisze się w Twoje preferencje, pytaj – pomożemy!  

Rozmiar kół
Rozmiar
wymiar ramy
Przerzutka tylna
2974PLN 19879PLN