Rowery 12 cali

Jazda na rowerze bardzo korzystnie wpływa na aktywność sportową dziecka, naukę zachowania równowagi i ćwiczenie koordynacji ruchowej. Do samodzielnej jazdy na rowerze dla dzieci najlepiej sprawdza się rower 12 cali. W naszym sklepie Traperek mamy duży wybór tego rodzaju jednośladów.
Rower Romet TOLA 12 biała 2021
R21K-KID-12-7-P-053
Rower Romet TOLA 12 różowa 2021
R21K-KID-12-7-P-052
Rower Romet TOM 12 pomarańczowy 2021
R21K-KID-12-7-P-051
Rower Romet TOM 12 żóty 2021
R21K-KID-12-7-P-050
 
 
 

Rowerek dziecięcy 12 cali

Rower to bardzo dobry pomysł, aby zaszczepić w dziecku już od najmłodszych lat zamiłowanie do aktywnego trybu życia. Poza tym to jedna z najlepszych i jednocześnie ulubionych zabawek, z którą nasza pociecha wychodzi na zewnątrz. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta, ponieważ rowerek jest kolorowy i przede wszystkim pozwala poczuć naszemu dziecku swobodę. Na rowerku bez trudu może przemieszczać się po chodnikach, podwórku, placach zabaw, czy ścieżkach rowerowych.

Rowery dla dzieci, a właśnie do tej zaliczają się te 12 calowe, przeznaczone są dla dzieci w wieku 2-4 lat. W zależności od umiejętności mogą być one pozbawione pedałów. Dzięki temu nauczy się ono jak utrzymać równowagę, bezpiecznie asekurując się nogami z lewej i prawej strony. Często tego rodzaju rowerki określa się nazwą rowerków biegowych.

Rowery dla dzieci producentów Kross i Romet

W naszej ofercie rowerów dla dzieci, posiadamy modele dwóch polskich producentów - Kross i Romet. Obaj mogą pochwalić się wysoką jakością, dbałością o szczegóły i bezpieczeństwo dzieci, a do tego dużym wyczuciem kolorystycznym. Rowerek dla dziewczynki 12 cali, można zakupić w kolorze różowy fiolet, fiolet, zielony, pomarańczowy, biały, żółty oraz pomarańczowy. To najbardziej popularne warianty kolorystyczne, które z całą pewnością przypadną do gustu naszych pociech.

Spora grupa jednośladów marki Kross Kido pozbawionych jest pedałów oraz bocznych kółek. Należy jednak zaznaczyć, że dla starszych dzieci można zakupić trwały i bezpieczny rowerek Kross Mini 2.0., który posiada boczne kółka. Dzięki temu pociecha będzie mogła stopniowo opanowywać pewną jazdę na rowerze i czerpać pełną radość z ruchu.

Natomiast rower dla dzieci 12 cali z serii Romet Tola oraz Tom to rowerki, które mają boczne odkręcane kółka. Konstrukcja jednośladu natomiast wyprodukowana jest z wytrzymałej stali. Posiadają one jednobiegowy mechanizm, a ich waga to zaledwie 9 kg. To ważne, zwłaszcza jeśli mieszkamy w bloku i taki rower trzeba byłoby kilkukrotnie w ciągu dnia znosić po schodach.
329PLN 809PLN