Rowery 12 cali

Jazda na rowerze bardzo korzystnie wpływa na aktywność sportową dziecka, naukę zachowania równowagi i ćwiczenie koordynacji ruchowej. Do samodzielnej jazdy na rowerze dla dzieci najlepiej sprawdza się rower 12 cali. W naszym sklepie Traperek mamy duży wybór tego rodzaju jednośladów.
Kross rower Kido 12 róż fiolet połysk Promocja
KRKIZZ12X10M000733
Rower Kross Mini 2.0 12" niebieski róż połysk 2019  Kross outlet Promocja
KRMN2Z12X10W000141
Rower Romet TOLA 12 biała 2021
R21K-KID-12-7-P-053
Rower Romet TOLA 12 różowa 2021 Promocja
R21K-KID-12-7-P-052
Rower Romet TOM 12 pomarańczowy 2021 Promocja
R21K-KID-12-7-P-051
Rower Romet TOM 12 żóty 2021 Promocja
R21K-KID-12-7-P-050
 

Rowerek dziecięcy 12 cali

Rower to bardzo dobry pomysł, aby zaszczepić w dziecku już od najmłodszych lat zamiłowanie do aktywnego trybu życia. Poza tym to jedna z najlepszych i jednocześnie ulubionych zabawek, z którą nasza pociecha wychodzi na zewnątrz. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta, ponieważ rowerek jest kolorowy i przede wszystkim pozwala poczuć naszemu dziecku swobodę. Na rowerku bez trudu może przemieszczać się po chodnikach, podwórku, placach zabaw, czy ścieżkach rowerowych.

Rowery dla dzieci, a właśnie do tej zaliczają się te 12 calowe, przeznaczone są dla dzieci w wieku 2-4 lat. W zależności od umiejętności mogą być one pozbawione pedałów. Dzięki temu nauczy się ono jak utrzymać równowagę, bezpiecznie asekurując się nogami z lewej i prawej strony. Często tego rodzaju rowerki określa się nazwą rowerków biegowych.

Rowery dla dzieci producentów Kross i Romet

W naszej ofercie rowerów dla dzieci, posiadamy modele dwóch polskich producentów - Kross i Romet. Obaj mogą pochwalić się wysoką jakością, dbałością o szczegóły i bezpieczeństwo dzieci, a do tego dużym wyczuciem kolorystycznym. Rowerek dla dziewczynki 12 cali, można zakupić w kolorze różowy fiolet, fiolet, zielony, pomarańczowy, biały, żółty oraz pomarańczowy. To najbardziej popularne warianty kolorystyczne, które z całą pewnością przypadną do gustu naszych pociech.

Spora grupa jednośladów marki Kross Kido pozbawionych jest pedałów oraz bocznych kółek. Należy jednak zaznaczyć, że dla starszych dzieci można zakupić trwały i bezpieczny rowerek Kross Mini 2.0., który posiada boczne kółka. Dzięki temu pociecha będzie mogła stopniowo opanowywać pewną jazdę na rowerze i czerpać pełną radość z ruchu.

Natomiast rower dla dzieci 12 cali z serii Romet Tola oraz Tom to rowerki, które mają boczne odkręcane kółka. Konstrukcja jednośladu natomiast wyprodukowana jest z wytrzymałej stali. Posiadają one jednobiegowy mechanizm, a ich waga to zaledwie 9 kg. To ważne, zwłaszcza jeśli mieszkamy w bloku i taki rower trzeba byłoby kilkukrotnie w ciągu dnia znosić po schodach.
329PLN 809PLN