Rowery 16 cali

Rower Romet TOLA 16 biała 2021
R21K-KID-16-9-P-057
Rower Romet TOM 16 niebieski 2021
R21K-KID-16-9-P-055
Rower Romet TOM 16 żóty 2021
R21K-KID-16-9-P-054

Rowerki 16 cali


Dzieci uwielbiają bawić się na świeżym powietrzu, szczególnie kochają rowerowe przejażdżki! Jazda na rowerze pomaga zadbać o ich dobrą kondycję. Do tego pozwala aktywnie spędzić czas wolny. Szukasz roweru dla dziecka? W naszym sklepie Traperek.pl mamy duży wybór jednośladów o rozmiarze opon 16 cali dla najmłodszych!

Rowerki dziecięce 16 cali


Rowery 16 cali to idealne jednoślady dla kilkulatków. Zostały zaprojektowane z myślą o mniejszych dzieciach. Są proste w obsłudze. Twoja pociecha z łatwością może na tego rodzaju rower wsiąść i z niego zsiąść.
Producenci zadbali o odpowiednią ergometrię rowerków dla dziewczynek i chłopców. Dzięki temu najmłodsi miłośnicy dwóch kółek podczas jazdy zachowują optymalną pozycję. W znacznym stopniu wpływa to na poziom bezpieczeństwa i komfort jazdy.
W celu zwiększenia wygody wybrane modele rowerów dla dzieci 16 cali posiadają dodatkowe i solidne boczne kółka. Kiedy uznasz, że dziecko w pełni opanowało jazdę i utrzymuje równowagę, można je zdemontować.

Rowerki dla dzieci Kross i Romet


Dla dzieci, które uczą się jeździć na rowerze, najlepiej zakupić modele od sprawdzonych producentów, takich jak Kross i Romet. Rowerek dla dziewczynki 16 cali, jak i dla chłopca, jest bardzo kolorowy i pozwala czerpać pełną radość podczas zabawy.
Rowerek dziecięcy 16 cali jest odpowiedni dla dzieci w wieku 3-6 lat. Przy wyborze danego modelu najlepiej kierować się wzrostem pociechy. I oczywiście kolorystyką jednośladu. Dla dziewczynek polecamy biało-różowy rower Romet TOLA 16 oraz turkusowo-zielony rower Kross Mini 4.0.
Idealny rowerek dla chłopca 16 cali to z kolei rower Kross Racer 3.0 w kolorze czarno-limonkowym oraz niebieski ROMET TOM 16. Wszystkie te jednoślady posiadają boczne kółka i błotniki, które chronią przed zabrudzeniami.
Do tego mają wytrzymałą ramę wyprodukowaną ze stali i solidne hamulce. Ponadto są wyposażone w wygodne siodełko, które podnosi komfort jazdy. Oferowane rowery są funkcjonalne i spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa.
Planujesz kupić rowerek dziecięcy 16 cali? Sprawdź naszą ofertę. Zapewniamy, że w naszym internetowym sklepie Traperek.pl zakupisz idealny jednoślad, który pokocha Twoja pociecha!
Rozmiar kół
489PLN 748PLN