Rowery 24 cali

Dzieci szybko rosną i warto zadbać o ich prawidłowy rozwój, a przede wszystkim o zdrowy i aktywny tryb życia. Do codziennej aktywności świetnie sprawdza się jazda na rowerze. Można na nim dojechać, m.in. do szkoły, czy na spotkanie z przyjaciółmi. Sprawdź poniżej rowery dla dzieci 24 cale.
Mając dzieci powyżej 8 roku życia, warto już rozważyć zakup większego jednośladu, czyli roweru 24 cale. W naszej bogatej ofercie sklepu Traperek posiadamy rowery dla dzieci polskich producentów, czyli marki Romet oraz Kross.

Rower junior 24

Często podkreśla się, iż jazda na rowerze jest bardzo prosta i niewymagająca. Jednak należy pamiętać o tym, żeby dzieci chciały spędzać dużo czasu na przysłowiowych dwóch kółkach, trzeba dobrać dla nich odpowiedni rozmiar jednośladu. Jeśli rower będzie za mały lub za duży, to na pewno nasze dzieci nie będą chciały na nim spędzać swojego wolnego czasu. Rowerowe wycieczki nie będą sprawiały im żadnej przyjemności. Kiedy pociecha skończy już 8 lat, wskazane jest rozważyć zakup roweru junior 24 cale.

Romet junior edition 24

Zanim coś zakupimy, warto sprawdzić ranking rowerów 24 cale. Dzięki temu zyskamy pewność, że z naszym zakupem trafimy w przysłowiową dziesiątkę. Nawiązując do rankingu jednośladów, w ścisłej czołówce plasują się rowery Romet junior edition 24. To odpowiednie modele, zarówno dla dziewcząt, jak i również chłopców. Dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych.

Wyprodukowane je ze stali, zadbano o każdy najmniejszy szczegół i akcesoria. Posiadają przede wszystkim regulowane siodełka. Część z modeli ma już fabrycznie zamontowane bagażniki, m.in. rower Romet junior edition 24 PANDA 2, w odcieniach biało-brzoskwiniowy. Jazda na rowerach marki Romet będzie bardzo komfortowa i dostarczy dzieciom wiele radości.

Rower dla dziewczynki 24 cale w atrakcyjnych cenach

Rowery junior 24 calo to już konkretny wydatek finansowy. Należy jednak zwrócić uwagę, że na takim rowerze nasze dziecko będzie jeździło bardzo długo, dlatego warto zainwestować w dobry i bezpieczny rower. W naszym sklepie Traperek, rowery 24 cale zawsze można znaleźć w bardzo atrakcyjnych cenach na wyprzedaży.
Rozmiar
wymiar ramy
Przerzutka tylna
899PLN 2278PLN