The North Face wyprzedaż kolekcji jesień/zima

Najbardziej popularne produkty tej zimy w rewelacyjnych cenach: Buty Storm Strike, Buty Back to the Berkeley, Buty Edgewood Chukka. Warto sprawdzić czy został odpowiedni rozmiar i niezwłocznie zamówić. Jest to ostateczna wyprzedaż końcówki zimy.

   Polecamy też kurtki narciarskie North Face'a: kurtkę Anonym Jkt - Najlepsza w naszej ofercie narciarka, ocieplana Primaloftem, z membraną Gore-Tex.
   Równie godna polecenia jest kurtka Descendit Jacket, czyli kontynuacja trafionego modelu z zeszłego roku. Ocieplina to HeatSeaker, o wodoodporność zadba membrana DryVent.
   Model o luźniejszym kroju i wygodnych, zapinanych od góry kieszeniach to kurtka Gatekeeper. Parametry techniczne podobne jak w kurtce Descendit. 

Całości oferty wyprzedażowej dopełniają ocieplane softshelle takie jak Durango Hoodie - ochrona przede wszystkim przed wiatrem i wilgocią. Za docieplenie odpowiada polarowa, przyjemna w dotyku podszewka. 

Nie można zapominać też o akcesoriach takich jak czapki i rękawiczki. Zgrabne i funkcjonalne rękawiczki Etip Glove, występujące również w wersji damskiej umożliwiają obsługę ekranów dotykowych bez ściągania rękawiczek. Ciekawostką jest czapka Reversible Beanie, która może być używana dwustronnie, posiada więc dwa różne kolory.
Filtry
129PLN 1399PLN

» przeczytaj wszystkie opinie