Najtańsze kurtki zimowe. Do 200zł?
Czy może być aż tak tanio? Zdarza się, ale nie jest to regułą. Z doświadczenia wiemy, że żeby kurtka coś reprezentowała musi jednak trochę kosztować. Nie mówimy tu o jakości ociepliny, czy jakichkolwiek funkcjach wodoodporności, ale o czysto użytkowych funkcjach.
- szwy, które nie rozchodzą się po krótkim okresie użytkowania,
- dobrze wszyty zamek główny, nie przycinający wewnętrznej patki
- kaptur - jeżeli jest to odpowiednio wyprofilowany, nie opadający na oczy
- ogólny krój który celuje w "jakąś" sylwetkę, zdarzają się bowiem kurtki nie pasujące absolutnie na nikogo
- udana kolorystyka - to już cecha w miarę indywidualna, ale jakoś nie ma nic dziwnego w tym że męskie kurtki w "zebrę", przeceniane są o 75%
Tak więc, oprócz ceny staramy nie schodzić poniżej jakiegoś pułapu jakości produktów które oferujemy i mamy nadzieję, że nigdy nie będziemy musieli się za nie wstydzić. Poniżej zatem przedstawiamy tanie kurtki zimowe które trzymają fason.
Możliwość zakupu na raty
Jeżeli potrzebujemy dobrej kurtki zimowej a nie stać nas w tej chwili na wydawanie większej kwoty pieniędzy, to możemy zdecydować się na zakup ratalny. Do dyspozycji mamy w tej chwili dwa banki o dosyć podobnym oprocentowaniu w skali miesiąca. To około 0,5%. Jak można łatwo obliczyć, biorąc kurtkę za 1000zł, dopłacamy do miesięcznej raty ok 5zł. Warto przemyśleć takie rozwiązanie budując sobie wiarygodny wizerunek w którymś z banków kredytowych.
Ostatni argument w sprawie wyboru tanich kurtek
Każdy z nas lubi nowe rzeczy. Większość z nas potrafi postawić znak równości pomiędzy nowe i lepsze. W przypadku kurtek może być podobnie. Cieszymy się z zakupu czegoś nowego, stare chowamy do szafy lub sprzedajemy/oddajemy. Jeżeli to co w czym chodzimy, ma nas wyrażać to potrzebne są zmiany. Tak jak co roku sami jesteśmy trochę inni, tak inna też może być nasza garderoba. Dużo łatwiej więc jest się zdecydować na zakup tańszej kurtki zimowej, jeżeli mamy zamiar zmieniać ją co jeden lub dwa sezony.