Buty trekkingowe męskie

buty trekkingowe męskie

Buty trekkingowe męskie - od "podeszwy"

Na pytanie jakie są najbardziej uniwersalne męskie buty? Odpowiedź brzmi: Trekkingowe! 
W jakich butach możemy biegać bez przeszkód po wyboistym, twardym i kanciastym terenie? W butach trekkingowych.
W jakich butach możliwe jest chodzenie po jesiennych kałużach o suchej stopie? W męskich butach trekkingowych jest to jak najbardziej możliwe. 
Kiedy nie trzeba się bać o stabilizację kostki podczas schodzenia ze stromego stoku? Oczywiście w butach trekkingowych wysokich. 

Męskie buty trekkingowe na lato w góry

Czyli przede wszystkim niskie buty wodoodporne, ale warto też zwrócić uwagę na te bardziej przewiewne, czyli bez membrany. O tym czy wybierzemy buty trekkingowe niskie czy wysokie decydują też indywidualne predyspozycje i trudność pokonywanych szlaków. O tym jak dobrać buty trekkingowe można też porozmawiać z naszą obsługą pod numerem 603-213-295 lub mailowo: sklep@traperek.pl

Buty trekkingowe zimowe męskie

Generalnie buty ocieplane stanowią odrębną kategorię obuwia w naszym sklepie, ale... Nasza polska zima ostatnimi czasy nie jest już taka straszna dla standardowych butów trekkingowych, która zazwyczaj są wzmocnione i dobrze radzą sobie z piaskiem i solą na chodniku. Wodoodporność to kolejna cecha niezbędna do przetrwania zimowego czasu, a niemal każde buty trekkingowe wyposażone są membranę która zabezpiecza stopy przed wodą i wiatrem. Jako zimowe obuwie nasi klienci często wybierają polskie buty Campus, zapraszamy więc do zapoznania się z ofertą tego producenta. Sprawdź wszystkie nasze buty trekkingowe, męski styl na zimową porę. 


W naszej ofercie można znaleźć buty trekkingowe każdego rodzaju. Buty turystyczne rekreacyjne, jak i buty górskie. O tym jakie buty trekkingowe dobrać, pomoże też obsługa naszego sklepu górskiego pod numerem: 603-213-295
Traperek.pl - Gdy chodzi o buty. 

179PLN 699PLN