Najnowsze wpisy

Konserwacja łańcucha rowerowego – jak poprawnie go czyścić i smarować?

Dodano:2023-09-11

Łańcuch to jeden z niezbędnych elementów w rowerze, który należy regularnie czyścić. Podczas jazdy po różnych nawierzchniach dochodzi do jego zabrudzenia. Z czasem gromadzący się brud może mieć wpływ na działanie poszczególnych części łańcucha i napędu.

Kross KR7 R5010 vs. Shimano 105: Równie Wydajne Przerzutki dla Kolarstwa na Najwyższym Poziomie

Dodano:2023-07-17

Kross KR7 R5010 vs. Shimano 105: Równie Wydajne Przerzutki dla Kolarstwa na Najwyższym Poziomie

Jak poprawnie ustawić licznik rowerowy?

Dodano:2023-06-05
Kategorie:Porady

Jednym z najczęściej kupowanych akcesoriów do roweru jest licznik. Z pozoru jego ustawienie wydaje się prostym zadaniem. Wymaga jednak dokładności i precyzji. Tylko wtedy osiągane wyniki będą poprawne.

Jaki rower dla 5-6 latka lub starszego dziecka w wieku szkolnym? Pomagamy wybrać rower dla dziecka

Dodano:2023-02-26

Dzieci są w ciągłym ruchu. Czasami można odnieść wrażenie, że nigdy nie odczuwają zmęczenia. Niestety, w czasach, kiedy coraz więcej czasu spędzają przed komputerem czy telewizorem, trzeba zrobić wszystko, aby zachęcić swoją pociechę do aktywności na świeżym powietrzu. Idealnie do tego sprawdza się właśnie rower!

Jakie zapięcie do roweru zabezpieczy Twój rower?

Dodano:2022-11-29

Kradzieże rowerów zdarzają się równie często, jak samochodów. W związku z tym bardzo ważnym elementem wyposażenia każdego rowerzysty są profesjonalne zapięcia do jednośladów. Zastanawiasz się, jakie będzie najlepsze? Zapoznaj się z naszym poradnikiem. Podpowiadamy, jaką blokadę wybrać do danego modelu, aby chroniła przed złodziejem i posłużyła przez długie lata.