Najnowsze wpisy

Jazda na rowerze zimą. Jak to robić poprawnie?

Dodano:2021-11-18
Kategorie:Porady

Powszechnie przyjęło się, że jeździć na rowerze można, tylko w okresie wiosenno-jesiennym. Nic bardziej mylnego. Na jednośladzie można jeździć również zimą. Należy jednak pamiętać o odpowiednio przystosowanym do zimowych warunków rowerze, a także zadbać o właściwy strój do jazdy. Ponadto, pamiętać o ochronie pewnych części ciała, które są narażone na odmrożenia, zakładając odpowiednią odzież i niezbędne akcesoria.

Ranking rowerów crossowych

Dodano:2021-08-09
Kategorie:Porady

Miłośnicy dwóch kółek pokochali rowery crossowe, ponieważ świetnie sprawdzają się zarówno do jazdy miejskiej, jak i również po terenach pełnych nierówności. Zastanawiasz się, jaki rower crossowy jest najlepszy i który spełni wszystkie twoje wymagania? Przygotowaliśmy specjalny ranking rowerów crossowych, dzięki któremu podejmiesz właściwą decyzję, wybierzesz najbardziej odpowiedni i dopasowany do twoich potrzeb.

Rower szosowy do 4000 - który wybrać?

Dodano:2021-04-20

Jeśli podczas jazdy lubisz pokonywać długie trasy, cieszy cię duża prędkość lub wykorzystujesz rower jako środek lokomocji, najlepszym wyborem będzie rower szosowy. Ten typ rowerów cieszy się sporą popularnością i ma wiele zalet. Jednocześnie jednak często słyszymy opinie, że taki model musi być bardzo drogi, by spełnić wszystkie nasze oczekiwania.

Rowery Kross Hexagon czy Level?

Dodano:2021-03-24

Kross Hexagon czy Level - Który będzie lepszy?

Damski Trans 3.0 - Co to za rower?

Dodano:2020-12-07

Damski Kross Trans 3.0 - najbardziej popularny z damskich trekkingów