Błotnik rowerowy przedni Kross IQ Race SDS T4CBL000010
Cena:23,99PLN
Ilość: szt.
Producent:
Kross

Błotnik do roweru IQ MTB SDS

Błotnik rowerowy IQ MTB SDS został stworzony i zaprojektowany z myślą o rowerzystach, którzy nierzadko podróżują w niekorzystnych warunkach podczas deszczu lub w błocie. Co więcej, błotnik jest ultralekki, dlatego to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wygodne i funkcjonalne akcesoria do rowerów.

Montaż błotnika rowerowego

Producent tego modelu zadbał o to, aby ten był możliwie najlżejszy. Specjalna technika wykonania z wykorzystaniem nowoczesnej technologii sprawiła, że błotnik waży zaledwie 35 gramów. Jest także wykonany z elastycznych płyt polipropylenowych o grubości 0,8 mm. Błotnik w bardzo prosty i szybki sposób można zamontować. Mocuje się go do podkowy i goleni za pomocą pasków Velcro (paski w zestawie). Chroni przed zabrudzeniami twarz, a uszczelki amortyzatora przed błotem i wodą. Warto zaznaczyć, że błotnik w równie prosty sposób można zdemontować. Z racji tego, że produkt jest całkowicie płaski, łatwo go przetransportować, a w razie potrzeby zmieści się nawet do plecaka.

Funkcjonalny błotnik rowerowy

Błotnik IQ MTB SDS został stworzony i zaprojektowany z myślą o rowerzystach, którzy nie boją się jeździć po nieutwardzonych nawierzchniach i w trudnych warunkach. Produkt sprawdzi się także na miejskich ścieżkach rowerowych. Dostępny jest w kolorze czarnym, dzięki czemu będzie kolorystycznie pasował do każdego jednośladu.