Buty Campus

buty campus
Buty CAMPUS charakteryzuje wysoka trwałość oraz rozsądne ceny. Po krótkotrwałych wątpliwościach co do przyszłości firmy, Campus wraca z bardziej konsolidowaną kolekcją butów trekkingowych... i nie tylko.


Duży wybór modeli, zwłaszcza wśród butów trekkingowych, pozwoli dobrać odpowiednią parę na wyjazd w góry. Część produktów występuje w formacie UNISEX, co oznacza że dane buty produkowane są w rozmiarach od 36 do 46, zatem będą odpowiednie zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Obecnie najbardziej zaawansowanym technologicznie modelem obuwia są buty Campus Algos, które zadowolą każdego miłośnika długich, pieszych wycieczek.
Bardzo popularne oraz przyjemne wizualnie są buty Campus Rocker Fire 2, polecane dla użytkowników wymagających, ale szukających kompromisu między ceną a wydajnością obuwia trekingowego.
Dla osób ceniących sobie buty z naturalnej skóry licowanej polecamy buty Campus Makalu
Budżetowym obuwiem trekkingowym są buty Campus Ferox, które sprostają podstawowym wymaganiom niedalekich wypraw trekingowych, czy turystycznych.

W naszej ofercie pojawiły się też letnie sportowe buty Campus Severo, które serdecznie polecamy ze względu na nowoczesny design i bardzo atrakcyjną cenę. 
Na jeszcze wyższe temperatury polecamy sandały Campus Taranto.

Najnowsze modele z kolekcji zimowej reprezentują typowe śniegowce, tak więc doczekaliśmy się typowo zimowych butów od Campusa. Jeżeli chodzi o męskie buty zimowe to będzie to Campus Vikran, natomiast damskie to buty na zamek błyskawiczny: Campus Alsta oraz Campus Senja które prócz zamka mają również klasyczne sznurowadła. Już dostępne w naszym sklepie!

Oczywiście w naszych rodzimych warunkach, w czasach kiedy zima nie jest już taka straszna jak kiedyś, doskonałym obuwiem zimowym będą również buty trekkingowe. Ciekawym rozwiązaniem będzie kolejny model butów wykonany z softshellu, jednak nie ocieplany. Mowa o butach Vasto, które swoją nazwę wzięły od malowniczego miasta położonego na włoskim wybrzeżu morza adriatyckiego. Prawdopodobnie dlatego że w butach Campus Vasto możemy poczuć się lekko niczym na beztroskim wypoczynku w przepięknym miejscu, ponieważ buty są tak lekkie że prawie w ogóle nie czuć ich wagi.
Promocja
Campus buty trekingowe ALGOS
ALGOS_czarny_nieb
Promocja
ARCO_BLK
Promocja
buty campus
buty campus alsta
Promocja
APRES_LADY_szary_braz
Promocja
BUTY CAMPUS APR_LDY_nieb
Promocja
WNOMAD_czarny/nieb
Promocja
buty campus
buty campus senja
Promocja
FEROX_czarny_czerw
Promocja
BASSANO_BLK
Promocja
GRADO_BRN
Promocja
MAKALU
Promocja
buty campus meran antred
Promocja
buty campus meran antorg
Promocja
NARDO_BLK
Promocja
SEVERO
Promocja
STIGELOS2_brazowy
Promocja
THIRPU_BLK_BRWN
Promocja
TORRO_BLK_LIM
NowośćPromocja
campus buty vikran
Promocja
nawat2_antracyt
Promocja
nawat2_niebieski
Promocja
nawat2_szary_oliwka
Promocja
NAWAT_RED
Promocja
BUTY CAMPUS ROCKER_CZERW
Promocja
ROCKERFIRE2_grana_limonka
Promocja
ROCKERFIRE2_szary_limonka
Promocja
ROCKER FIRE_granat
Promocja
ROCKER FIRE_szary
Promocja
BARLETTA
 
Na wszystkie buty Campus mamy dwa lata gwarancji. Gdyby coś było nie tak (chociaż wyjątkowo rzadko się to zdarza) zapraszamy do kontaktu w celu rozwiązania Państwa problemu.

» przeczytaj wszystkie opinie