Buty Campus

buty campus

Buty Campus charakteryzuje wysoka trwałość oraz rozsądne ceny. Po krótkotrwałych wątpliwościach co do przyszłości firmy, Campus wraca z bardziej konsolidowaną kolekcją butów trekkingowych... i nie tylko.

Duży wybór modeli, zwłaszcza wśród butów trekkingowych, pozwoli dobrać odpowiednią parę na wyjazd w góry. Część produktów występuje w formacie UNISEX, co oznacza że dane buty produkowane są w rozmiarach od 36 do 46, zatem będą odpowiednie zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

campus algoscampus algos Promocja
Campus buty trekingowe ALGOS
ALGOS_czarny_nieb
campus nawat kay 2 czarnecampus nawat kay 2 czarne Promocja
buty campus nawat kay 2
nawat2_antracyt
Buty Campus NAWAT KAY 2 niebieskoczerwoneButy Campus NAWAT KAY 2 niebieskoczerwone Promocja
nawat2_niebieski
campus nawat kay 2 oliwkowecampus nawat kay 2 oliwkowe Promocja
nawat2_szary_oliwka
Buty Campus ROCKER FIRE 2 antracyt/czerwonyButy Campus ROCKER FIRE 2 antracyt/czerwony Promocja
BUTY CAMPUS ROCKER_CZERW
Buty Campus ROCKER FIRE 2 granat/limonkaButy Campus ROCKER FIRE 2 granat/limonka Promocja
Campus Rocker Fire 2
ROCKERFIRE2_grana_limonka
campus rocker fire 2 szarecampus rocker fire 2 szare Promocja
Campus Rocker Fire
ROCKERFIRE2_szary_limonka
Buty Campus ROCKER FIRE szaryButy Campus ROCKER FIRE szary Promocja
Buty Campus Rocker Fire
ROCKER FIRE_szary
buty campus stigelos 2 brązowebuty campus stigelos Promocja
Campus Stigelos 2
STIGELOS2_brazowy
campus taranisbuty campus Promocja
buty skórzane campus
BUTY CAMPUS TARANIS braz
 
 

Obecnie najbardziej zaawansowanym technologicznie modelem obuwia są buty Campus Algos, które zadowolą każdego miłośnika długich, pieszych wycieczek.
Bardzo popularne oraz przyjemne wizualnie są buty Campus Rocker Fire 2, polecane dla użytkowników wymagających, ale szukających kompromisu między ceną a wydajnością obuwia trekingowego.
Dla osób ceniących sobie buty z naturalnej skóry licowanej polecamy buty Campus Makalu
Budżetowym obuwiem trekkingowym są buty Campus Ferox, które sprostają podstawowym wymaganiom niedalekich wypraw trekingowych, czy turystycznych. Do grona zacnych butów trekkingowych Campusa dołączyły też Campus Taranis - brązowe skórzane buty trekkingowo-zimowe.

W naszej ofercie pojawiły się też letnie sportowe buty Campus Severo, które serdecznie polecamy ze względu na nowoczesny design i bardzo atrakcyjną cenę.
Na jeszcze wyższe temperatury polecamy sandały Campus Taranto.

Najnowsze modele z kolekcji zimowej reprezentują typowe śniegowce, tak więc doczekaliśmy się typowo zimowych butów od Campusa. Jeżeli chodzi o męskie buty zimowe to będzie to Campus Vikran, natomiast damskie to buty na zamek błyskawiczny: Campus Alsta oraz Campus Senja które prócz zamka mają również klasyczne sznurowadła. Już dostępne w naszym sklepie!

Oczywiście w naszych rodzimych warunkach, w czasach kiedy zima nie jest już taka straszna jak kiedyś, doskonałym obuwiem zimowym będą również buty trekkingowe. Ciekawym rozwiązaniem będzie kolejny model butów wykonany z softshellu, jednak nie ocieplany. Mowa o butach Vasto, które swoją nazwę wzięły od malowniczego miasta położonego na włoskim wybrzeżu morza adriatyckiego. Prawdopodobnie dlatego że w butach Campus Vasto możemy poczuć się lekko niczym na beztroskim wypoczynku w przepięknym miejscu, ponieważ buty są tak lekkie że prawie w ogóle nie czuć ich wagi. Mimo ich piórkowej wagi nie powinniśmy się natomiast martwić o ich niezawodność. W butach Campusa, można bez ryzyka przemierzać dziesiątki kilometrów, nie martwiąc się o stan naszych butów trekkingowych.

Na wszystkie buty Campus mamy dwa lata gwarancji. Gdyby coś było nie tak (chociaż wyjątkowo rzadko się to zdarza) zapraszamy do kontaktu w celu rozwiązania Państwa problemu.

Rozmiar
118PLN 429PLN