Buty Campus

Buty CAMPUS charakteryzuje wysoka trwałość oraz rozsądne ceny.


Duży wybór modeli, zwłaszcza wśród butów trekkingowych, pozwoli dobrać odpowiednią parę na wyjazd w góry. Część produktów występuje w formacie UNISEX, co oznacza że dane buty produkowane są w rozmiarach od 36 do 46, zatem będą odpowiednie zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Obecnie najbardziej zaawansowanym technologicznie modelem obuwia są buty Campus Algos, które zadowolą każdego miłośnika długich, pieszych wycieczek.
Bardzo popularne oraz przyjemne wizualnie są buty Campus Rocker Fire 2, polecane dla użytkowników wymagających, ale szukających kompromisu między ceną a wydajnością obuwia trekingowego.
Dla osób ceniących sobie buty z naturalnej skóry licowanej polecamy buty Campus Makalu
Budżetowym obuwiem trekkingowym są buty Campus Ferox, które sprostają podstawowym wymaganiom niedalekich wypraw trekingowych, czy turystycznych.

W naszej ofercie pojawiły się też letnie sportowe buty Campus Severo, które serdecznie polecamy ze względu na nowoczesny design i bardzo atrakcyjną cenę. 
Na jeszcze wyższe temperatury polecamy sandały Campus Taranto.
Promocja
Campus buty trekingowe ALGOS
ALGOS_czarny_nieb
Promocja
ARCO_BLK
Promocja
APRES_LADY_szary_braz
Promocja
WNOMAD_czarny/nieb
Promocja
FEROX_czarny_czerw
Promocja
BASSANO_BLK
Promocja
GRADO_BRN
Promocja
MAKALU
Promocja
MORI_BLK
Na wszystkie buty Campus mamy dwa lata gwarancji. Gdyby coś było nie tak (chociaż wyjątkowo rzadko się to zdarza) zapraszamy do kontaktu w celu rozwiązania Państwa problemu.
Filtry
114PLN 427PLN

» przeczytaj wszystkie opinie