Chwyty rowerowe ergonomiczne Kross Trekk szare T4CCH000274GY
Producent:
Kross

Chwyty Trekk

Chwyty rowerowe Trekk to niewielkie i lekkie rączki, które pasują do każdej kierownicy. Wykonane są z wytrzymałego kratonu. Długość każdego chwytu to 128 mm, a waga pary: 172 g. Na pierwszy rzut oka widać, że Gripy Trekk wyróżniają się ergonomiczną budową, dzięki czemu sprawdzają się zarówno w codziennych, jak i bardziej wymagających trasach.

Chwyty Trekk– bezpieczeństwo i wygoda na każdej trasie rowerowej

Fabrycznie montowane w rowerach chwyty na kierownicę, to modele podstawowe. Przy intensywnej jeździe szybko się zużywają i nie spełniają już odpowiednio swojego zadania, trzeba je więc wymienić. Gripy Trekk zapewniają odpowiednią stabilizację podczas jazdy ze względu na specjalnie opracowany kształt chwytu. Dzięki temu pozwalają na pewne i wygodne trzymanie kierownicy.

Dobrze dobrane gripy minimalizują ucisk nerwu śródręcza, co pozwala na  wyeliminowanie drętwienia palców. Chwyty Trekk doskonale tłumią wstrząsy, a także wyróżniają się dobrą przyczepnością do dłoni. Ich ergonomiczna budowa znacząco zmniejsza nacisk dłoni na kierownicę, dzięki czemu jazda z nimi jest wygodniejsza.

Wytrzymałe chwyty z kratonu najlepszym przyjacielem kolarza

Rączki rowerowe Trekk wykonano z kratonu. Jest to termoplastyczna guma polimerowa, która charakteryzuje się wysoką odpornością na pękanie i wycieranie. Ma również właściwości antypoślizgowe. Sprawia to, że chwyty rowerowe Trekk pozwalają na przyjemną i bezpieczną jazdę nawet na długich dystansach.

Łatwe w montażu komponenty rowerowe

Chwyty Trekk są wygodne i proste w montażu. Wystarczy je założyć na kierownicę w miejsce poprzednich gripów – nie są potrzebne dodatkowe narzędzia.

Kupujący ten produkt kupili także: