columbia alpine actioncolumbia alpine actioncolumbia alpine actioncolumbia alpine actioncolumbia alpine action
columbia alpine action
columbia alpine action
columbia alpine action
columbia alpine action
columbia alpine action
Warianty:
Dostępność:chwilowy brak na magazynie

Kurtka Narciarska Columbia Alpine Action z rewelacyjną ocieplaną podszewką Omni-Heat.

Kurtka Columbia Alpine Action występuje w odważnym czerwonym wariancie kolorystycznym. Jest to więc rozwiązanie dla kobiet niezależnych, lubiących się wyróżniać. Kolor czerwony sprawia też, że jest się bardziej widocznym na stoku narciarskim, więc Columbia zadbała tu też o kwestię bezpieczeństwa.

Kurtka Columbia Alpine Action i "Omni Heat"

Znany i lubiany przez użytkowników kurtek Columbii system docieplenia zaczerpnięty z termicznych koców ratunkowych. Materiał w gruncie rzeczy taki sam jakim dysponują służby medyczne i ratunkowe. Jedyną różnicą jest technologia pokrycia wnętrza kurtki. materiał został nadrukowany na podszewkę Alpine Action, w taki sposób aby umożliwić odparowanie nadmiaru wilgoci. Dzięki temu wilgoć nie zbiera się w środku kurtki i można cieszyć się komfortem użytkowania.

Damska kurtka narciarska do miasta?

Nic nie stoi na przeszkodzie żeby kurtkę Columbia Apine Actiona używać też w miejskich warunkach. Na co dzień nie zdradza ona swoich cech typowo narciarskich takich jak:

  • przedłużane mankiety wewnętrzne rękawów
  • kieszeń na ski-pas
  • pas narciarski wewnątrz kurtki
  • wydajna membrana wodoodporna
  • wewnętrzna kieszeń na gogle

Membrana Omni-Tech™ odpowiada za wentylacje, oddychalność materiału jest kluczowa w trakcie aktywności ruchowej.

Ocieplenie syntetyczne w technologii Omni-Heat™ Reflective, odpowiada za zmniejszenie utraty energii wytwarzanej przez Twoje ciało aż o 20% aby móc dostatnio Cię ogrzać w czasie mrozu.

Kurtka Alpine Action Omni-Heat Jacket jest częściowo modułowa, ma odpinany kaptur, który dodatkowo można regulować, tak aby odczuwać pełen komfort noszenia.

Bogato wyposażony model w kieszenie na zamki, dla dłoni, gogli, dokumentów czy telefonu, posiada również śniegołap dla Twojej wygody w trakcie zimowych aktywności.

Zimowa kurtka Alpine Action ponadczasowy regularny fason z przedłużonym tyłem ochroni dolne partie pleców, regulacje na wysokości mankietów i dolnej lamówki zapewnią ochronę przed mrozem.