Spodnie damskie Columbia BACK BEAUTY PASSO ALTO czarny TL8479-011Spodnie damskie Columbia BACK BEAUTY PASSO ALTO czarny TL8479-011Spodnie damskie Columbia BACK BEAUTY PASSO ALTO czarny TL8479-011
Spodnie damskie Columbia BACK BEAUTY PASSO ALTO czarny TL8479-011
Spodnie damskie Columbia BACK BEAUTY PASSO ALTO czarny TL8479-011
Spodnie damskie Columbia BACK BEAUTY PASSO ALTO czarny TL8479-011
Warianty:
318,00PLN
Ilość: szt.
Beauty Passo Alto™ Heat Pant  to softshellowe spodnie damskie marki Columbia. Materiał wykonany z poliestru i elastanu, posiada wszyswane kliny oraz profilowania w miejscach stawów kolanowych - całość lekka, ciepła i przyjemna w dotyku. Są kompaktowe, zamując minimalną ilość miejsca zmieszczą się w każdym bagażu. Za sprawą unikalnej technologii schną 5 razy szybciej od tradycyjnych tkanin.


Spodnie wyposażone są w Omni-Heat™ Reflective, system który opowiada za zatrzymanie energii wytwarzanej przez ciało użytkownika w trakcie wykonywania aktywności ruchowej, co kolejno prowadzi do ogrzania organizmu. Funkcja niezbędna przy skrajnie niskich temperaturach, wszystko odbywa się za sprawą cieniutkiej wiatroszczelnej powłoki pokrywającej wnętrze spodni. 

Omni-Shield™ to zaawansowana technologia impregnacji, będącej ochroną przed wodą i wszelkimi zanieczyszczeniami.

Columbia Back Beauty Passo Alto™ Heat Pant  wyposażone są w dwie pakowne kieszenie, zamykane na zamek. Ciekawym wzbogaceniem całości są nogawki zaopatrzone są w kliny, które zapewniają komfort nie tylko w noszeniu, ale także w trakcie ubierania spodni na wysokie, masywne buty. Spodnie dzięki zaczepom do obuwia sprawdzą się w trakcie biegów narciarskich czy górskich eskapad.